Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyám elviselhet...

Mit csináljak anyám elviselhetettlen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Gimibe járok. Az összes hétvégém azzal megy el h tanulok vagy éppen anyám csicskáztat és azt csinálom amit mondd.

Állandóan a tanulással cseszeget hogy 4-5 óra nem elég sokkal több kell. 4es átlagom, szerintem nem vagyok annyira rossz tanuló biosz kémia faktos vagyok.

Most is ő ki akarja kérdezni én meg nem akarom neki felmondani mert tudom ha egy szót nem úgy mondok ahogy le vagy írva beleszól okoskodik és előről mondatja velem.

Akivel ugyan ez volt hogyan éltétek túl?

Hogy nem kaptatok agyfaszt a gimi végére. Ez van már 1. osztály óta.

De basszus vasárnap fél 7 végig tanultam a tegnapot kisebb kb 30 perces szünetekkel. Meg most délelőtt is. Már nincs mit tanulnom



2023. máj. 21. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha felnőttél, oda mész előle ahova csak akarsz.
2023. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Attól h 18 vagyok ő szerinte nem azt jelenti h felnőttem.
2023. máj. 21. 18:38
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Itt sajnos a legjobb tipp amit adnak az ilyen jellegű kérdésekre, hogy "költözz el".
2023. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Áh esélytelen ha elköltöznék anyám egy életre össze veszne velem
2023. máj. 21. 18:42
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Akkor maradj a nyakán és pichogj tovább. Az tuti megoldás. Ja, nem :)
2023. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

21 vagyok és a sorstársad

Enyém is ilyen, állandóan...

Bírd ki bro, a megoldas ha tanulol, okosodol, dolgzolódsz, aztán elkötözöl ha meg van a díplóma 24 éves


Nekem annyi elönyöm van h ikertesómmal egyet tudunk erteni mikor már az igegeimre mennek az ősök


Egyetemre járok bmeg, meg dolgozok

Meg minden mast csinalok de nem tudjak elviselni hogy felnövöven vagyok, megvannak a magam dolgai

2023. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Előző vagyok

*24 évesen

*Idegeimre

*Felnövőben

2023. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
38%

Járj el könyvtárba, sétálgatni a városban, barátokkal is mászkálni akár; nemtom pl reteszt az ajtóra; vagy ha van kulcsod, simán kizárod; de mondjuk attól dühöngene. Nemtom. Pl nemtom azt se, az mennyire lehet jó megoldás; ha simán csak ignorálod. Vagy pl sarkadra állsz, és megmondod neki; hogy nem fogod neki fölmondani az anyagot. Majd, ha elég sokszor elmondod neki, talán megnevelődik az anyád -és megunja. Szóval egy idő után már lehet, hogy nem fog vele próbálkozni.


Másik, elköltözés. És, ha összevesztek? Mi van akkor, legalább nem látod; nem lesz a nyakadon többet.

Egyszer olvastam pl olyat, hogy valaki félt, hogy kizárná az anyja az örökségből, amitől nem lenne jó elesni (mármint ezt most nem pénzhajhászásos szinten értem; értettem akkor annak a kommentelőnek a helyzetét;ő sokkal normálisabban tudta leírni; mint most én, tehát átéreztem.) , na, és szóval hogy ezért járt el minden héten hozzá fél órára. Vagy minden hónapban;nemtom. De amúgy nem volt ilyesmivel megfenyegetve, csak " jobb félni, mint megijedni " alapon inkább azért eljár az anyjához látogatóba; de 30 percnél nem tölt többet ott vele. Másik, hogy ezt nehogy fölhozd neki, mert szerintem a leírás alapján anyukádnak nem jutna eszébe; mert talán nem annyira okos az anyukád (bocsi) ; de szóval azért jobb, ha nem juttatod az eszébe; én ezt most csak leírtam.

2023. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
#7 Ahhoz képest, hogy egyetemista vagy, borzasztóan írsz. Szégyen a magyar oktatási rendszer :/
2023. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#10 Nem ez a lényeg. SZÉGYEN A MAGYAR EMBERISÉG
2023. máj. 21. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!