Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyám elviselhet...

Mit csináljak anyám elviselhetettlen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Gimibe járok. Az összes hétvégém azzal megy el h tanulok vagy éppen anyám csicskáztat és azt csinálom amit mondd.

Állandóan a tanulással cseszeget hogy 4-5 óra nem elég sokkal több kell. 4es átlagom, szerintem nem vagyok annyira rossz tanuló biosz kémia faktos vagyok.

Most is ő ki akarja kérdezni én meg nem akarom neki felmondani mert tudom ha egy szót nem úgy mondok ahogy le vagy írva beleszól okoskodik és előről mondatja velem.

Akivel ugyan ez volt hogyan éltétek túl?

Hogy nem kaptatok agyfaszt a gimi végére. Ez van már 1. osztály óta.

De basszus vasárnap fél 7 végig tanultam a tegnapot kisebb kb 30 perces szünetekkel. Meg most délelőtt is. Már nincs mit tanulnom



2023. máj. 21. 18:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
84%

Mit csináljál??

Kicsit hisztizz még....

2023. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!