Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehet, hogy rákos az édesanyám...

Lehet, hogy rákos az édesanyám, nincs más hozzátartozóm, hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Apukám 5 éves koromban meghalt, a nagymamám tavaly szentesete napján. Más hozzátartozóm nincs, csak az anyukám.

1 éve talált csomót a mellében és most ment el mammográfiára. Rosszindulatúnak tūnik, ezért vastag tūvel rendeltek el mintavételt. A jövō héten kerūl erre sor, utána 1 hét múlva van eredmény. Majdnem 4 éve van párom, külön élünk, neki szép családja van, magányos lennék így is, gyakran jár haza, otthoni cégben dolgozik.

Nagyon ideges vagyok, remeg mindenem, van már valakinek tapasztalata ilyen téren?

23L



2023. máj. 25. 13:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsére nem minden mellrákos hal bele a betegségbe. Egyelőre ne gondolj a legrosszabbra, főleg ha még nem is tudtok biztosat. A mellrák elleni küzdelmet már sokan megnyerték. A legjobbakat kívánom Nektek!
2023. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Bizakodjatok, jobbat nem tud senki mondani! Legjobbakat kívánom, majd írd meg a fejleményeket!!


Egyébként én is tartom ettől h egyedül vagyok, egyke is vagyok. Remélem sikerül egy igazi párt találni magamnak

2023. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom hogy ezen megy keresztül anyukád, de a mellrák nem azonos a halálos ítélettel. Próbáld meg nem terhelni a saját félelmeiddel anyukádat, bár tudom hogy nehéz. Támogasd, keressétek meg miket kéne ennie, és miket nem ha egyáltalán rosszindulatú a daganat (ez sem biztos) HA rosszindulatú nézzetek utána miféle lehetőségek vannak a kezelésére. A mellrák utáni gyógyultnak nyilvánítottak aránya nagyon magas, kilencven (más helyeken kilencvenöt százalékot írnak) százalék fölött van. Szóval ha rosszindulatú se temesd előre anyukádat.
2023. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem biztos hogy rosszindulatu

Hány éves anyukád?

Ha nincs áttét akkor kemo sem kell,le lehet venni a mellét,utánna implantot helyezni neki be,vagy simán ha még kicsi a daganat kitudják műteni

Ird meg a fejleményeket

2023. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Azért az, hogy az észlelés után 1 évvel ment orvoshoz, nem a legbölcsebb döntés volt.
2023. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
20%
És Most jó a lelkednek hogy csak azért írtál hogy beleköthess?
2023. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
3%
Se kemo sugár se műtét mert ezek lemérgezik a szervezetet csak üzlet és a kúrákat 10% éli túl.
2023. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
7 ha nem tudsz nem hülyeségeket beszélni akkor inkább ne is írjál semmit.
2023. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

# Persze, ne tegyenek semmit, mert szerinted minden rossz..

Nekem 3 éve volt sugárkezeléses kúrám, a kontrollra egyre ritkábban kell menni, mert semmi probléma nincs.

Ennyit a Te állítólagos mérgezésedről..

2023. máj. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem se gondolj egyből a legrosszabra. Várjátok meg az eredményt, aztán majd gondolkodtok hogyan tovább. Ahogy előttem is írták, rengetegen felépültek mellrákból, van rá kezelés. Nyugi! Bár tudom könnyű mondani...

Én is kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Minden jót kívánok nektek!

2023. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!