Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy kb egy hónapja költöztem albérletbe előtte anyámnál laktam és kb fél éve vettem egy ágyat egy jó minőségű ágyat ami anyámnál maradt de anyámmal nagyon összevesztünk és nem beszélünk és abban a nehéz helyzetben vagyok hogy a testvérem mondta hogy anyám már azon az ágyon alszik és nem tudom hogy mit csináljak hogy elhozassam az ágyat de nem tudom hogy hogyan és kivel vagy ott hagyjam és fizetessem ki anyámmal De ahhoz nagyon nagy bátorság kell hogy beszélni merjek vele mert nagyon összevesztünk. A jelenlegi albérletembe egy kihúzhatós kanapéágy van. Nem tudom hogy mit csináljak hogyan döntsek

2023. jún. 2. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dönts úgy ahogy neked a legjobb.

Mit vársz itt?

Megerősítèst egy rossz döntéshez?

Önigazolást?

Egy tanács!

Ha amúgy tudtok normálisan élni egymás mellett (nem telepszik rád, nem szól bele az életedbe) akkor rendezd a kapcsolatodat vele.

2023. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Számlád van az ágyról? Ha nincs amkor elfelejtheted
2023. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen van
2023. jún. 2. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem csináltál nagy butaságot, akkor anyukád azért alszik az ágyon, mert hiányzol neki, de tőled várja az első lépést. Ezt anyaként mondom neked. Ha valamelyik fiam nincs itthon és hiányzik tuti ledőlök az agyára, még ha párpercre, akkor is. Nincs az az anya, aki meg nem bocsátana a gyerekének. Legyél "tökös" és beszélj vele...
2023. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Baj az hogy inkább anyám bántott meg engem nagyon és olyan félelmetesen viselkedett velem hogy tartok tőle
2023. jún. 3. 06:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy, elmész haverokkal, elhozod az ágyat, kész. Mi ezen olyan bonyolult?
2023. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szállítás miatt macerás
2023. jún. 3. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. És ne fizesse ki. Így jársz a legjobban.
2023. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!