Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 évesen milyen jogaim...

17 évesen milyen jogaim vannak a szüleimmel szemben?

Figyelt kérdés
Fél órát késtem konkrétan és már egyből ment a vita apám részéről hogy többet nem mehetek sehová se bulizni se semmi. Még anyámmal is elkezdett veszekedni, hogy ez az ő szar nevelése itt üvöltöttek egymással. Apám azt mondta, ha kiszökök akkor rám állítja a rendőrséget. Szerintem egyáltalán nem normalis az ilyen főleg azért mert mar 17 éves elmúltam.

2023. jún. 4. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

ha 20:00 kor mentél el otthonról kocsival, és 20:30-ra otthon kellett volna lenned, akkor kb el sem kellett volna indulnod a haveroddal...

Írni tudsz, mint tapasztaljuk, telefonod meg van gondolom, tehát tudtál volna szólni a késésről. De ha lemerültél vagy nincs need, gondolom havarod is megengedte volna, hogy írj apádnak egy üzit.

A jogaidat meg ne keresgéld nagyon, amíg ők tartanak el és náluk laksz.

2023. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Egyszer egy TUDOMÁNYOS SZAKKÖRÖN sokáig maradtam, 17 éves voltam. Teljesen elrepült az idő, észre se vettük. Indultunk haza már mikor kint az épület előtt beállított anyám és ott mindenki előtt elkezdett velem üvölteni, hogy mit képzelek magamról, hogy ilyen sokáig maradtam, meg ilyenek. Ahogy 18 lettem szinte egyből elköltöztem. Hála az égnek volt lehetőségem.

Bocsi, ha nem érdekelt ez, de így éjszaka kedvem támadt leírni ide.

2023. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%
#12 Jól tetted :)
2023. jún. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
Mibe telik hazaszólni a ami világban, hogy bocs kések?
2023. jún. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
mai*
2023. jún. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha tudod hogy késni fogsz tessék szépen felhívni szülöket.
2023. jún. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Nálunk úgy megy, hogy a 20 éves gyerekemtől a 76 éves anyosomig mindenki képes felemelni a telefont és oda szólni, hogy késik. Akkor is, ha az csak pár perc késést jelent. Tudod, az egymást szerető emberek aggódnak a másikért.


Jogod van betartani a szüleid által állított szabályokat és ha nem tetszik, jogod van 18 évesen elkoltozni és önálló életet élni,

2023. jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha este 8-kor indultál el és fél 9-re haza kellett volna érni akkor egy negyed órás útra mentél a haveroddal. 15 perc múlva vissza kellett volna fordulni anélkül hogy bármit csináltatok volna. Hogy a bánatban lehet így késni fél órát? Tuti kamu vagy a történet jó részét elhallgatod, hogy szidjuk a szüleidet hogy milyen korlátozóak és szörnyűek.
2023. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
95%
Kapaszkodj meg!! Nem csak jogaid vannak, hanem KÖZELESSÉGED is!!!
2023. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
95%
Ez a rövid időtartamú kocsikázás nekem így gyanús, nem kerek a történet.
2023. jún. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!