Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most szerintetek mitévő...

Most szerintetek mitévő legyek?? 18 éves fiú vagyok, apám 14 évvel ezelőtt hagyott el, és ma meg megkeresett volt nálunk, csak én nem voltam itthon, szeretne velem találkozni...

Figyelt kérdés
Ti mit csinálnátok az én helyzetemben?

2023. jún. 6. 01:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%
Találkoznák vele de pénzt azt nem kapna.
2023. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
én nem kerültem állami gondozásba stb... anyámmal éltem, élek, és a nagyszülöimmel, amikor 4 éves voltam akkor láttam utoljára apámat. ha jól tudom nem volt börtönben hanem egyszerűen fájt a f@sz@ hogy lásson engem. nem tudom hogy mit akar, én nem voltam itthon amikor nálunk volt, anyám mesélte. Mi a 14 év alatt abszolút nem tartottuk vele a kapcsolatot. hát igen elég érdekes hogy amikor be töltöttem a 18-at akkor keresett fel. nem tudom hogy szeretnék-e vele találkozni, igért fűt fát vesz nekem autót stb... ha annyira akar vegyen de az ilyen dolgokkal engem nem tud megvenni. maximum messzi barát viszony lesz SEMMI MÁS!
2023. jún. 7. 00:32
 23/30 A kérdező kommentje:
én nem is tudnám úgy tekinteni, meg úgy szólítani hogy apa
2023. jún. 7. 00:34
 24/30 anonim válasza:
81%
Annyiból tényleg igaza van mindenkinek, hogy annyit megérdemel mindenki hogy elmondja a saját szemszögét. Esetleg úgy feloldhatod ezt hogy valami online felületen kéred mondja el mit akar. Csak szöveg vagy videó.
2023. jún. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%
Hallgad meg az Ő szemszögéből is a dolgokat, aztán meglátod.
2023. jún. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kettő, az a baj, hogy aki képes ennyi ideig nem törődni saját gyermekével, az képes arra is, hogy a saját szemszögét csupa hazug állítással szépítse, valamint csak érdekből keresse a gyermekét. 99 %, hogy ez a helyzet, én mégis találkoznék vele, hogy elmondjam neki mindazt, amit érdemel.
2023. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%
Nyilván pénz kell neki.
2023. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
26%
26 ez az, hogy 99%. Vagyis 1% hogy nem. Lehet hogy pont ez van...
2023. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
88%
Végül találkoztatok?
nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
54%
#28Te is ilyen aljadék vagy, aki elhagyta a gyerekét? Mert csak az apa védelmében tudsz írni
nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!