Anyám nem akar unokát?

Figyelt kérdés
Anyám közölte, ha erre a világra szülök, és albérletbe, ő nem fog semmilyen formában támogatni. Nem szeretné, ha szülnék. Mennyire korrekt ez tőle szerintetek? Nyilván nem neki szülök, és az én döntésem maximálisan. Nem tudom, ha gyermeket várnék mennyire változna meg a hozzáállása, illetve, ha lenne egy unokája.

2023. jún. 7. 16:19
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Albérletbe szülnék, van saját keresetünk a páromm. Nem szívleli a páromat konkrétan nem teheti be anyámékhoz a lábát.
2023. jún. 7. 16:22
 2/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem gondolod, hogy az albérleten és a nem megfelelő anyagiakon van a hangsúly?? Esetleg a fiatal korodon?

Elég gyanús.

Én se szeretnék fiatalon nagyszülő lenni.

Se úgy, hogy azt látom, hogy bizonytalan alapokra vállal gyereket a gyerekem.

A stílus lehet erős, már ha igaz, de a lényeg sose az.

2023. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
40%

És annak se örülnék, ha számomra unszimpatikus emberrel vállalna gyereket.

Jó emberismerőnek tartom magam.

Egy gyerek meg egy életre összeköt

2023. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen korrekt. Gyereket magadnak meg a párodnak szülsz. A nagyszülők segítség extra, nem elvarhato.
2023. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Ebből csak az a biztos, hogy anyukád MOST nem akar még, ETTŐL a fickótól nem akar, ILYEN anyagi körülmények közé nem javasolja a gyerekvállalást.

Azt csak te vonod le belőle, hogy gyerekgyűlölő.

2023. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Huszonközép után vagyok. Ideális a gyerekvállalás szempontjából. Ha anyámon múlna sosem lenne gyerekem.
2023. jún. 7. 16:30
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha "huszonkét után vagy, akkor azért képes vagy ezt a kérdést saját magad eldonteni. Egy ember véleménye számít, az a párod.


Off


Ez a "huszonközép" ritka hülyén hangzik. 26, 28 stb helyette értelmes emberre vallana

2023. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Engem a legkevésbé sem érdekelt anyám dumája.



Én úgy nöttem fel, hogy nővérem volt az isten én még a maradék. Gyerekkorom óta azt hallgattam tőle ne szüljek, főleg kettőt ne, mert ő úgy megbànta.. nővérem volt a becsúszott én a tervezett gyerek, világ életemben azt sugallta ezzel, hogy én egy hiba vagyok. Jó kis gyerekkor volt 🙄😒

Szűltem 3 😂 egyiket sem a nyakára ☝️ mikor megtudta a 3. terhességem akkor közölte hallani se akar tóla, nem akar tudni róla, őt nem érdekli.


Most persze adja a gondos szerető nagymamát, törődik velük úgy ahogy velem soha, én persze nem felejtek, de a gyerekeimnek viszont van nagyszülője, ami nekem szintén nem volt.

2023. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
De miért foglalkozol vele? Nem neki fogsz szülni. Éljetek úgy, ahogy nektek jó, nem kell más elvárásainak élni.
2023. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy egy link alaknak tartja a párod, és fél, ha lelép és egyedül maradsz a gyerekkel/gyerekekkel akkor nem tudod egyedül fizetni az albérletet és eltartani a gyerekeket és cuccolsz velük hozzá. Erre (érthetően) nem vágyik.
2023. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!