Anyám nem akar unokát?

Figyelt kérdés
Anyám közölte, ha erre a világra szülök, és albérletbe, ő nem fog semmilyen formában támogatni. Nem szeretné, ha szülnék. Mennyire korrekt ez tőle szerintetek? Nyilván nem neki szülök, és az én döntésem maximálisan. Nem tudom, ha gyermeket várnék mennyire változna meg a hozzáállása, illetve, ha lenne egy unokája.

2023. jún. 7. 16:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
24%
Huszonközép vagy? Üres f@szom te inkább ne szülj még ha a koronát sem vagy képes normálisan le írni. De anyád sem normàlis az biztos egy igazi H..üle pics@ lehet.
2023. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%

,,Ha anyámon múlna sosem lenne gyerekem." Hát nem rajta múlik. Eszembe se jutott, hogy anyám vajon mit szól,mikor felmerült a gyerekvallalas, nem is értem.

Mellesleg én albérletbe biztos nem vallalnek gyereket.

2023. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
71%

Gyereket nem anyukádnak szülsz hanem magadnak, és maximálisan a te döntésed nem az övé!

Ha nem kell neki unoka, kopjon is le, ennyi.

2023. jún. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Felnőtt emberként a saját döntéseid a fontosak.
2023. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
97%

Ez alapján nem unokát nem akar, hanem unokát a jelenlegi párodtól, a jelenlegi élethelyzetetekbe.

Persze ettől még nem kell foglalkoznod vele.

2023. jún. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
Nem anyádnak kell akarni hanem neked,nem anyád szüli hanem te. Ez a te döntésed nem az övé,neki csak el kell fogadnia vagy bele törődnie a döntésedbe. Ha neki nem tetszik az az ő baja.
2023. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ha baj lenne a kommentelők nem segítenének rajtad, az anyukád viszont igen, fontold meg azért amit javasol.
2023. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
14%
Biztosan megváltozna a hozzáállása, ha élőben látná azt az aranyos, hús-vér kisbabát. Szerintem a legjobb döntés lenne egy ideig tiltani tőle, hadd lássa, miről mondott le, kérdés, hogy ehhez van-e elég szíved. Nehogy már ő döntse el, hogy vállaltok-e gyereket vagy sem. Nem mintha bármelyik "világ" alkalmas lenne erre. Semmi nem garantálja, hogy jön majd egyszer 20 év jólét, amiben nyugodtan lehet gyereket vállalni. Albérletbe... Miért, ő tudna egyáltalán egy saját házat biztosítani nektek, vagy hogyan gondolta ezt? Várjatok még 10 évet, mire házat tudtok venni, de már a saját nyavalyáid mellé a hátad közepére sem kívánnál egy gyereket? Azért úgy pár év után, amikor a gyerek fel is fogja, úgy elejteném neki, hogy nagyanyád már akkor kitagadott téged, amikor még meg sem születtél, aztán ezzel az infóval azt kezd majd, amit akar. 😃
2023. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%
4es...inkább gyereket a nő magának szül...
2023. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha pár év múlva megromlik a kapcsolatod ugyanezek.a kommentelők akik szerint ne törődj anyád véleményévelnazr fogják javasolni hogy költözz haza anyádhoz a gyerekkel. Esetleg több gyerekkel
2023. jún. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!