Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl reagálom, mint fültanú?

Túl reagálom, mint fültanú?

Figyelt kérdés
Bizonyos élet helyzet miatt együtt élek az anyukámmal. 16 éves koromban váltak el az apukamtol. Azóta ha volt kapcsolati próbálkozás az életében (nem sok, volt hosszabb távú is) mindig fultanuja voltam a szexuális életüknek. A legutóbbi alkalommal fény derült rá hogy számomra ez nem jó. Legyenek tekintettel arra hogy itt vagyok. Botrány lett a vége. Szerintük nem örülök más boldogságának. Ez nem igaz, hisz kedvelem az illetőt anyukámat pedig szeretem. Számomra ez sok. 24L

2023. jún. 12. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

"Anya, örülök, hogy boldogok vagytok, de légyszi a szexuális életet vegyétek kicsit halkabbra, mert állandóan hallom."

Vagy hallgass zenét fülessel, ha elkezdik, tekerd fel a hangerőt a tévén, ilyenek.

Vagy pedig vicceld meg: hívj át egy srácot, lehet csak egy sima barátod is, majd csukott ajtó mögött játsszátok le jó hangosan egy szexjelenet hangját. Majd nézzétek meg a reakcióját utólag.

2023. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem költözöl el? Meddig várjon anyukád, hogy szexuális életet élhessen a saját lakásában? :)
2023. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is legyél kicsit toleránsabb. Esetleg arra az időre menj el szórakozni, vagy moziba.
2023. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Kicsit túl, ha egyszer ö házuk, csak hadd tegyék...
2023. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 hét múlva költözok csak készül a lakás. Egy hónapot kértem csak hogy ne kelljen hallanom. De tényleg lehet tulreagaltam
2023. jún. 12. 23:08
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
2 hét az semmi.
2023. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Vett neked egy lakást, te meg azzal szívatod, hogy a saját lakásában ne szexeljen egy hónapig? Ugye, rosszul értem? :D
2023. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
77%
Igen, túlreagálod.
2023. jún. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Furák a válaszok. Szerintem bunkóság hangosan szexelni, hogyha más is van a lakásban, és hallhatja. Nem tudják befogni egy kicsit? Nekünk is ovisunk van, nem halok bele, hogy nem nyerítek szex közben.

Kérdező, nem tudom, hogy adtad elő. Lehet, hogy ha nagyon tele volt már vele a hócipőd, akkor sértően tört ki belőled a dolog. De amúgy tényleg megtehetnék ezt a szívességet. Ha nekik kéne téged hallgatniuk, ők sem mosolyogva feküdnének a másik szobában, hogy "ó, hallgasd csak, milyen boldog! 🥲"

2023. jún. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem, mi a bajod, őszintén.


Gondolom nem nyitott ajtónál tolják, vagy anyád nem sikítozik közben a szex meg, bármennyire igyekszel halkan csinálni, hangokkal jár.


Ez van, nem kell ráfigylni, beteszel egy zenét, de nehogy már az ember a SAJÁT lakásában ne tehessen, amit akar, mert a 24 évesen is nála héderelő gyereke szóvá teszi. Bocs, de ez nonszensz.

2023. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!