Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Túl reagálom, mint fültanú?

Túl reagálom, mint fültanú?

Figyelt kérdés
Bizonyos élet helyzet miatt együtt élek az anyukámmal. 16 éves koromban váltak el az apukamtol. Azóta ha volt kapcsolati próbálkozás az életében (nem sok, volt hosszabb távú is) mindig fultanuja voltam a szexuális életüknek. A legutóbbi alkalommal fény derült rá hogy számomra ez nem jó. Legyenek tekintettel arra hogy itt vagyok. Botrány lett a vége. Szerintük nem örülök más boldogságának. Ez nem igaz, hisz kedvelem az illetőt anyukámat pedig szeretem. Számomra ez sok. 24L

2023. jún. 12. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

És gondolom nem normálisan megjegyzeted, hanem ha "balhé lett belőle" akkor kb kikeltél magadból, meg mi az, hogy "legyen tekintettel arra, hogy ott vagy".


Te meg értsd meg, hogy más lakásában nem te dirigálsz, főleg úgy, hogy (elvileg) felnőtt vagy, szóval nem kötelező ott élni.


Lepontozhatsz, ha fáj az igazság, de a gyerekem biztosan nem kérne számon rajtam olyasmit, ami teljesen normális dolog, és nem full hangerőn csináljuk.

2023. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%
Egy kicsit igen.
2023. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

1.-nek

vagy jatsszak le elesben a jelenetet az meg jobb lenne

febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!