Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk, ti hogy mondtátok el a...

Fiúk, ti hogy mondtátok el a szüleiteknek annak idején, hogy szeretnétek leborotválni a fanszőrötöket meg a hónaljszőrötöket? Hogy csináltátok? Nem ellenezték?

Figyelt kérdés

Ez már kb. 10 éve elmúlt nálam, 14 éves unokaöcsém viszont engem kérdezett meg nemrégiben. Le akarja borotválni, mert cikinek érzi, de fél, hogy a szülei nem örülnének, ha meglátnák, hogy szőrtelen a hónalja. Akkor nyílván feltételeznék, hogy lent is csupaszít. Tény, hogy furák a szülei, elég rövid pórázon tartják :D Ráadásul baratnője is van és úgy tervezik, hogy szeretnének szexelni nyáron. Erre azt mondtam, hogy ezzel még várhat.

Viszont abba egy szülő nem szólhat bele, hogy a szőrét hogyan viseli. Én azt mondtam neki, hogy nem kell borotválni, mert szerintem ez már egyáltalán nem divat meg elvárás. A hónaljat érdemes praktikusságból, de csak magának akarjon megfelelni. A szüleit meg hagyja, hogy kidühöngjék magukat. :D



2023. jún. 15. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Miert mondtam volna el annak idejen ilyesmit vagy miert kertem volna engedelyt? Egy 14 eves fiut mar csak nem nezeget apu-anyu meztelenul hogy na kisfiam hol vagy szoros meg mit borotvalsz/nyirsz, nem-e vagy-e b.zi-e he?!


Kicsit kamuszagot erzek...

2023. jún. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még fiatalabb a fiam, egyenlőre nem aktuális ez a téma, de gondolom (remélem) nem fog engedélyt kérni, hogy borotválja magát. Van itthon eldobható borotva, ha szükségét látja, majd használja, ott ahol akarja. A lányom sem kérdezte anno, hogy szabad-e használni, amikor zavarta a szőr, leborotválta. Attól, mert az anyja vagyok szerintem nincs beleszólásom, hogy hol lehet csupasz és hol szőrös.
2023. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező egy hülye troll. Én jelentettem.
2023. jún. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem terelgettek annak idején, hogy nem kéne. Mondjuk én nem tegnap voltam tini, és anyukám abban nőtt fel, hogy csak a prostik borotválják magukat, úgyhogy nekem nem engedte, de végül mégis megcsináltam 20 éves korom körül.
2023. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és bocs, én nő vagyok, a 4-es válaszoló.
2023. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az eddigi válaszokkal.

Sajnos, nem mindenkinek evidens az, amit 1-es írt: "Egy 14 eves fiut mar csak nem nezeget apu-anyu meztelenul hogy na kisfiam hol vagy szoros ..."


Pár hete volt egy kérdés, ahol egy anyuka kérdezte, hogy a fiúknál ill. lányoknál mikor kezdődik a nemi érés. Mert őneki van egy fia meg egy lánya (ilyen 12-14 évesek) és még nem látja rajtuk.

Én el voltam szörnyedve, hogy hogyan látná? Hát nézegeti a fia nemi szervét?

Ő meg azt mondta, hogy természetes, hogy látja meztelenül és látja, hogy még nincs fanszőrzete.

És a hozzászólók között is megoszlottak a vélemények erről. Volt aki teljesen egyetértett a kérdezővel.

Én csak döbbenten olvastam a hozzászólásokat.

2023. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem mondtam el és így nem ellenezték. (Egyébként megválaszoltad ezt magad is: "Viszont abba egy szülő nem szólhat bele, hogy a szőrét hogyan viseli.")
2023. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, minek ezt bejelenteni?
2023. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
A kérdező egy beteg troll, a legtöbben már felismerjük a stílusából meg a sztorijaiból. De etessétek csak nyugodtan, úgyis már csak ez az egyetlen értelme ennek az oldalnak.
2023. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na jó, kár volt kérdezni itt bármit is. Ha ki lehet törölni egy kérdést, akkor törlöm is
2023. jún. 15. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!