Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljszőrötöket 14-15-16 éves korban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 18:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
29%
nem,16F
2010. aug. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Csak mert én nem sok fiút látok ebbe a korba szőrös hónaljjal. Nekem is ez van, egy kicsit zavar, de nem akarom leszedni:S
2010. aug. 16. 19:07
 3/65 anonim válasza:
40%
Néha úgy érzem, hogy szégyenbe hozom magam azzal, ha valaki meglátja, ezért arra gondoltam, hogy leborotválom, ám amikor apám megmutatta, hogy nem borotválja, meggyőztem magamat, hogy nem kell leborotválni, de azt a véleményemet, hogy nem tudom, hogy kinek tetszik, hogy van, és kinek nem, azt viszont még mindig megtartottam, és ezért amikor csak tehetem pólóban járok, de amúgy meg nem, nem borotválom. Vannak, akik igen, de őket meg általában melegnek tartják. Én azon a véleményen vagyok tehát, hogy jobb nem borotválni. (amúgy is szúr, ha leborotválnánk, ezt anya mondta)
2010. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem borotválhatod nyugodtan. Egyáltalán nem tartanak majd b.uzinak, mivel ebben nincs semmi b.uzis. Ez sokkal higiénikusabb és szebb. Gusztustalan egy olyan férfi, akinek szőrös a hónalja, a tiéd biztos nem olyan sűrű meg minden, de szerintem jobb a borotvált. De az csak az én véleményem (meg persze az összes ismerősömé), de ha te így jobban érzed magad, akkor ne borotváld. Am meg nem szűr, csak ha kezd visszanőni. 18/L
2010. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
24%
ne borotváld le hanem nyírd csak le:)
2010. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
15%
ha úgy jobbnak látod
2010. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
55%

16/L


Szerintem a hónaljszőr akkor zavaró és kicsit undi ha a srác felemeli a kezét és szabályosan kiLÓG neki a szőr. Viszont ha csak úgy ott van, és nem lóg, akkor okés.

A férfi/srác legyen szőrös, ne b uzi.


Persze, ha épp olyan lányt akartok meghódítani, akinek SP a kedvence, valószínűleg bukni fog a csupasz pasira, de akkor szerezzetek be magatoknak egy rózsaszín inget is... :))

2010. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim válasza:
57%
szerintem egy férfi legyen férfias, ahhoz pedig hozzátartozik a ször
2010. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
57%

Ma 19:25 - az "így higiénikusabb" csak egy hülye duma, szerinted miért lettünk úgy megcsinálva, hogy szőrös a hónaljunk (lány vagyok és epilálom, nem vagyok szőrös), akkor az higiéniátlan? Mi értelme lenne a szőrnek, talán viccből nőtt, vagy hogy legyen mivel bajlódnunk? Valószínűleg szerepe van... De most komolyan, ha valami oda nőtt, akkor az higiéniátlan?

A 23. században mi lesz higiéniátlan, a köröm, vagy a fül?

2010. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
40%
19:30 szerinted annyira szexi ha izzad és büdös? Akkor szagolgasd csak, és bocs, ha én nem szeretem ezt.
2010. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!