Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk, ti hogy mondtátok el a...

Fiúk, ti hogy mondtátok el a szüleiteknek annak idején, hogy szeretnétek leborotválni a fanszőrötöket meg a hónaljszőrötöket? Hogy csináltátok? Nem ellenezték?

Figyelt kérdés

Ez már kb. 10 éve elmúlt nálam, 14 éves unokaöcsém viszont engem kérdezett meg nemrégiben. Le akarja borotválni, mert cikinek érzi, de fél, hogy a szülei nem örülnének, ha meglátnák, hogy szőrtelen a hónalja. Akkor nyílván feltételeznék, hogy lent is csupaszít. Tény, hogy furák a szülei, elég rövid pórázon tartják :D Ráadásul baratnője is van és úgy tervezik, hogy szeretnének szexelni nyáron. Erre azt mondtam, hogy ezzel még várhat.

Viszont abba egy szülő nem szólhat bele, hogy a szőrét hogyan viseli. Én azt mondtam neki, hogy nem kell borotválni, mert szerintem ez már egyáltalán nem divat meg elvárás. A hónaljat érdemes praktikusságból, de csak magának akarjon megfelelni. A szüleit meg hagyja, hogy kidühöngjék magukat. :D



2023. jún. 15. 21:41
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2023. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 NTBS ***** válasza:
100%
Sehogy. Ez magánügy.
2023. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom hol élnek itt egyesek, de ha a gyerek nem kap zsebpénzt (hihetetlen egyeseknek, de van ilyen), otthon meg nincs borotva, minimum elérhető helyen, de akár sehol, akkor hogy ne szólna a szüleinek, ha szőrteleníteni akar?

Nálam is ilyesmi volt(12 évesen, lányként), zsebpénzem nem igazán volt, de ha lett volna is, falsui voltam, anyám soha nem bízott rám bevásárlást, mindenki felismer, hogy jé, xy 12 éves lánya egyedül jött a boltba, újságoljuk el az anyjának minimum azt, hogy láttuk, milyen szép nagyot nőtt, miközben anyám meg nem is tudja, hogy elmentem a boltba egyedül. Nyilván megkérdezte volna, hogy mi a tökről beszélnek.

2023. jún. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként anno 14 évesen kezdtem el

Nem szóltak semmit

2023. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se szóltak semmit, akkor már nem volt kukivizit az esetleges letapadás miatt, így bátran leborotváltam. A hónaljamon meg amikor elkezdett szőrösödni akkor rendszeresen borotváltam, így nem volt feltűnő, hogy egyik napról a másikra csupasz lett. Inkább akkor érzem kicsit kellemetlennek, amikor szőrösebb a hónaljam, mondjuk télen, de azért sem szóltak. Egy szülőnek nem kell az ilyesmibe bele szólnia. Ha meg leborotválta egyszer, úgyse fogják a szülei visszarakni a szőrt.
2023. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem mondtam el, csináltam és kész.

Amikor észrevették, kicsit ledöbbentek, de nem firtatták különösebben, apám tett csak pár megjegyzést, de az sem volt komoly. Pedig ők aztán bele tudnak dumálni mindenbe

2023. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne engedéjt kérnie? Nem egy végleges dolog, és nem is látja senki aki nincs vele intim kapcsolatban. Nem olyan mint egy tetoválás az arcra. Azt is meg kéne kérdeznie, hogy kiverheti-e? 25L
2023. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
100%
Nálunk fordítva volt,nem én,hanem ők mondták. Nekem 13 (!)évesen már látványosan szőrös volt a mellkasom,hasam,a lábam mindig is az volt. Egyszer nyáron kérdezte anyum,hogy miért nem vetkőzök le,mindig hosszú ruhában vagyok mindig? Akkor mondtam neki,hogy zavar,szégyellem,hogy ilyen szőrös vagyok,erre kaptam egy elektromos testborotvát,hogy akkor szőrtelenítsem magam. F
2023. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
18-as, talán még ez a legjobb eset, mert a szüleid azonnal reagáltak és nem hagytak őrlődni téged ezzel a problémáddal.
2023. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

18

Ilyen a tökéletes szülő

Én hallottam olyat is amikor a lányuknak egyenest megtiltották, hogy borotválja a hónalját

2023. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!