Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiúk, ti hogy mondtátok el a...

Fiúk, ti hogy mondtátok el a szüleiteknek annak idején, hogy szeretnétek leborotválni a fanszőrötöket meg a hónaljszőrötöket? Hogy csináltátok? Nem ellenezték?

Figyelt kérdés

Ez már kb. 10 éve elmúlt nálam, 14 éves unokaöcsém viszont engem kérdezett meg nemrégiben. Le akarja borotválni, mert cikinek érzi, de fél, hogy a szülei nem örülnének, ha meglátnák, hogy szőrtelen a hónalja. Akkor nyílván feltételeznék, hogy lent is csupaszít. Tény, hogy furák a szülei, elég rövid pórázon tartják :D Ráadásul baratnője is van és úgy tervezik, hogy szeretnének szexelni nyáron. Erre azt mondtam, hogy ezzel még várhat.

Viszont abba egy szülő nem szólhat bele, hogy a szőrét hogyan viseli. Én azt mondtam neki, hogy nem kell borotválni, mert szerintem ez már egyáltalán nem divat meg elvárás. A hónaljat érdemes praktikusságból, de csak magának akarjon megfelelni. A szüleit meg hagyja, hogy kidühöngjék magukat. :D



2023. jún. 15. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen #18 én is ismerek ilyet. Bár én lány vagyok,de van egy fiú tesóm,nekünk is mondták a szüleink,hogy szőrtelenítsük magunkat,még kistiniként,mert jobb úgy és szebb is.
2023. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
bocsi,a #20 nak írta,21 vagyok :)
2023. jún. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
sztem apu nem szólt volna érte de nekem így természetes hogy hónaljam meg ott lenn is szőrös.
2023. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
31%
Tudod én azt nem értem, hogy hogy látták hogy szőrös a hóna alja? Ilyesmit szerintem nem mutogat az ember a szüleinek. Mármint nem direktbe értem, de nem visel trikót előttük stb.
2023. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem visel trikót?? Dehogy nem, sőt félmeztelen is lát, meg strand, uszoda, közös zuhanyzó.
2023. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
nem, ha valaki szőrös az a szülők előtt a legkellemetlenebb
2023. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Én senkinek nem jelentettem be. Leborotváltam és kézcsókolom. A mellkas, has, hát, váll, hónalj, pöcs minden szőrt. A lábamon és a karjaimon meghagyom, bár a karomon volt már, hogy rövidítettem.

Senkit nem érdekelt, nem szólt, nem véleményezett.

2023. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
40%
Ez a fanszőr fetisiszta egyszerűen undorító!
dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Soha senki véleményét vagy engedélyét nem kértem ki szőr ügyben. Se szülőkét, se partnerét.
dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!