Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet azt, hogy nem...

Miért nem lehet azt, hogy nem magyaráz bele a kinézetembe minden istenverte napon?

Figyelt kérdés

Anyámnak mániája kéretlen megjegyzéseket tennie arra, hogy hogy nézek ki, és ha nem az anyám lenne, egészen biztosan pofán vertem volna, mert ez már több a soknál. Már minden bajom van, ha haza kell mennem, mert beleugat mindenbe, de a halál faxára meg csak nem küldhetem el, mert sajnos függöm tőle anyagilag, amikor épp nem nyári szünet van. (NEM, NEM TUDOK LEVELEZŐRE MENNI, ÉS NEM, NEM TUDOM ELTARTANI MAGAM NAPPALI MELLETT, NEM TUDOK ANNYIT DOLGOZNI)

Valahányszor éppen otthon vagyok, mert épp nem lehetek koliban, és nem olyan munkát végzek, ami szállással jár jó messze tőle, megjegyzéseket tesz arra, hogy mikor étkezem, milyen ruhákat hordok, hogyan sminkelek, ha sminkelek, akkor minek, ha éppen nem, akkor az a baja, hogy nem, ha megcsinálom a körmöm, akkor az a baja, ha nem, akkor az, miért öltözök fiúsan, vagy épp minek hordok szoknyát, a rövid nadrágomból/szoknyámból(ami éppen térd felett ér) szerinte ki van a sggem, azt is napi szinten szóvá teszi, hogy dagadt vagyok. (Ami kinda true, de nem vészes, meg amúgy sem segít, ha minden szájbatekert napon elugatja.)

Egyszerűen nem tud érdekelni, fogja már be. Okádni tudnék tőle, hogy valahányszor muszáj vagyok hazamenni, ezt a szrt kell hallgatnom, minden napon ötvenezerszer.

Valami tipp, hogy leállítsam?


2023. jún. 19. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szakítsd meg az egyetemet! Keress munkát! Tartsd el magad! Ha ez meglesz, akkor levelezőn folytasd a tanulmányaidat! És eközben ne járj haza!
2023. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Húzzál el onnan egy szajbakurt másik helyre aztán nem kell hallgatnod.
2023. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

"Okádni tudnék tőle"


Sokan meg a kilógó hájas seggekre reagálnánk így, mégis telibeszarod.

2023. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 Ezért nem szakítom meg. Pont. Évközben másfél havonta egyszer hazamegyek, nyárra meg olyan melót igyekszem keresni, ami azzal jár, hogy ne kelljen hazamennem. Csak most nem jött össze.ű

Az a rettenet irritáló, hogy ha koliba bejelentik, hogy párnapra költözzünk mán ki év közben, meg jön a nyár és hazakényszerülök, akkor mindig ezt kell hallgatni. Albérlet meg kilőve, csal nyári hónapokra kb lehetetlen találni, tanév közben meg nem tudom kifizetni, otthonról meg nem támogatnak, ha nem vagyok kolis... Nyári koli meg offos, ezen a nyáron is, egy hónapra, ha 3 ágyas szobába kérek helyet és nem szakmai gyakorlat, vagy bármi tanulmánnyal kapcsolatos dolog miatt, akkor 90k/hó.

2023. jún. 19. 16:58
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Hát ha valaki egy térdhaljatot néz seggnek, az meg is érdemli.
2023. jún. 19. 16:59
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Hm akkor ne ugassál vissza anyádnak ha a pénze jó. ha az én gyerekemnek is ilyen mocskos alpári paraszt pofája lenne elásnám magam.


Gondolom neki se nagy élmény hogy még a nyakán vagy a hatalmas arcoddal.

2023. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
5ös, nem hanem a tonnásokra gondolunk akik minit vesznek fel közben egy kan víziló szerelembe esik ha meglátja:-D
2023. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként ki a tök pontozta fel az első három válaszolót? Semmi hasznosat nem írtak a kérdés szempontjából. Az nem hasznos, hogy beugat az ellenszenves kérdezőnek.


#6 Én meg akkor ásnám el magam, ha minden nap inzultálnám a gyerekemet, valahányszor lehetőségem van rá. Szerintem ha ezek után nem nyilatkozik rólam szépen, nem lepődnék meg. Ha igaz, amit a kérdező ír, akkor nincs mit védeni a kedves mamán. Ez a viselkedés étkezési zavarokhoz vezet. Lehet nem dagadt tényleg a kérdező, lehet az, kit érdekel. De az, hogy minden alkalommal inzultálja a drága szent anya, mindennel, az étkezési zavart okoz, ha még nincs. Akár túlevést, akár anorexiát. Mind két betegség a kontrollról szól. Normális szülő, ha ezt nem tudja, még akkor sem mond ilyeneket a gyerekének minden nap, mert ez káros.


#7 Megragadtad a lényeget. A kérdező azt említi, hogy a mamesz a térdig érő nadrágokra ugat, hogy "ki van a shegge". Hát, aki egy térdgatyás nőtől elhányja magát, az remélem félrenyeli a saját okádékát és megfullad.


Kérdező: Nem tudsz mit tenni, amíg nem végzel egyetemen. Igyekezz nem otthon lenni, ha meg mégis muszáj, akkor védd meg annyira magad, hogy ne dobjon ki azért. Leállni úgysem fog, mert ő tart el, sakkban tart, de az önérzetednek jobb. Aztán max nem szólsz hozzá, ha elköltöztél. ha addig se változik.

2023. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Kérj tőle havi 50-et kondira, aztán költözz el az árából albiba
2023. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem soha életemben nem jutott eszembe, hogy az anyagi függés ellenére ne mondhatnám ela a kritikámat a szüleim felé.
2023. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!