Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért ilyen ellenszenves?

Apám miért ilyen ellenszenves?

Figyelt kérdés

Tavaly sikerült kiköltöznöm Bécsbe, ahol dolgozok is. Lassan 1 éve vagyok itt. 6-7 hónap után sikerült itt párt találnom, aki osztrák.

Apám az elejétől fogva nem támogatta, hogy kijöjjek ide dolgozni. Az eddigi itt töltött időm alatt csak anyukám látogatott meg egyszer.

Páromat bemutattam már szüleimnek. Nem volt senkinek semmi gondja csak apámnak nem tetszik, hogy egy osztrákkal jöttem össze. A párommal nincs baja. Apát is sokszor hívtam, hogy jöjjön ki megmutatom neki a várost, de ő a “labancokhoz” nem hajlandó kijönni.



máj. 13. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ne erőltesd.

Mindenesetre ismeretlenül sérti a barátnődet.

Annyit mondanék neki, hogy mit erezne fordított esetben, ha a lány szülei lenéznék a “magyar kuruc” ivadékot?

Apád ostoba. Majd megbánja.

Hagyd rá.

máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

A szüleink, féltenek, lehet a jót akarják nekünk, de nem az ő dolguk helyettünk dönteni.

Nincs mindig igazuk, lehet, ha rá hallgatsz sose tapasztalsz meg olyan dolgokat amikre neked szükséged van ahoz, hogy jobb ember legyél, vagy fejlődj az életben.


Sajnálom, hogy ilyen veled apud. De engedd el, nekem anyum volt ilyen én egyik napról a másikra el is költöztem miatta. Ő a párom miatt szóba se akart állni velem, csak mert szerinte nem illik külsőre hozzám:D

Aztán pár hónap után rá jött, hogy jobban jár ha elfogadja a döntéseim, nem vagyok már gyerek, magamra is kell gondolnom nem csak rá. Aztán azóta rendben vagyunk.


Te is csak magaddal, a saját életeddel foglalkozz, nem fogod megbánni, még ha nem is jól alakul az ember tanul a hibáiból. Neked kell a saját életed élni, tapasztalni ha neki nem tetszik az az ő kínja baja.


Elég ha anyukád támogat:)

máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Faternak agyára ment a korlátoltság.
máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

3-al egyetértek. Apád csőlátó, korlátolt maradi. Na mindegy. Nem vagyok oda én sem az osztrákokért, a németekért mégúgysem. De biztos hogy örülnék neki ha a gyerekeim ott találnák meg a számításukat, ahol.

Én apád helyébe nagyon is büszke lennék rád hogy ott megvagy, boldogulsz, párt találsz, boldog vagy.

Nekem álmom hogy a gyerekeim kint találják meg a számításukat.

máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira unalmasak a kamukérdéseid.
máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Apud egy primitiv faskonaczi. :( De sok ilyen van az o korosztalyaban... gondolom videki a csaladod.
máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, budapestiek vagyunk.

Ő az a tipikus magyar mentalitású.

“Itt születtem, itt kell élnem, a magyar kormánynak dolgozni, ne pénzeljem a labancokat, itthon is sokat lehet keresni… stb”

máj. 14. 09:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre visszatérve: Nem ellenszenves, hanem ellenséges. Érdekes, hogy senkinek nem tűnt fel.
máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd Aput, ez érzelmi zsarolás részéről. Szuper, hogy sikerült kijutnod, párt találnod. Nem csak sok anyának, hanem bizonyos apáknak is nagyon nehéz elfogadni, hogy gyermekük,pláne a lányuk felnőtt. Sztem itt is erről van szó.
máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!