Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet azt, hogy nem...

Miért nem lehet azt, hogy nem magyaráz bele a kinézetembe minden istenverte napon?

Figyelt kérdés

Anyámnak mániája kéretlen megjegyzéseket tennie arra, hogy hogy nézek ki, és ha nem az anyám lenne, egészen biztosan pofán vertem volna, mert ez már több a soknál. Már minden bajom van, ha haza kell mennem, mert beleugat mindenbe, de a halál faxára meg csak nem küldhetem el, mert sajnos függöm tőle anyagilag, amikor épp nem nyári szünet van. (NEM, NEM TUDOK LEVELEZŐRE MENNI, ÉS NEM, NEM TUDOM ELTARTANI MAGAM NAPPALI MELLETT, NEM TUDOK ANNYIT DOLGOZNI)

Valahányszor éppen otthon vagyok, mert épp nem lehetek koliban, és nem olyan munkát végzek, ami szállással jár jó messze tőle, megjegyzéseket tesz arra, hogy mikor étkezem, milyen ruhákat hordok, hogyan sminkelek, ha sminkelek, akkor minek, ha éppen nem, akkor az a baja, hogy nem, ha megcsinálom a körmöm, akkor az a baja, ha nem, akkor az, miért öltözök fiúsan, vagy épp minek hordok szoknyát, a rövid nadrágomból/szoknyámból(ami éppen térd felett ér) szerinte ki van a sggem, azt is napi szinten szóvá teszi, hogy dagadt vagyok. (Ami kinda true, de nem vészes, meg amúgy sem segít, ha minden szájbatekert napon elugatja.)

Egyszerűen nem tud érdekelni, fogja már be. Okádni tudnék tőle, hogy valahányszor muszáj vagyok hazamenni, ezt a szrt kell hallgatnom, minden napon ötvenezerszer.

Valami tipp, hogy leállítsam?


2023. jún. 19. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha olyasmivel szólít meg, ami zavar, válaszolj valami teljesen oda nem illőt. Pl:

- Minek hordasz szoknyát, ki van belőle a s*gged?!

- Hallottad, hogy terjed az ázsiai tigrisszúnyog? Számos kórokozót terjeszthetnek.

Fontos, hogy ezt a módszert higgadtan alkalmazd, indulat nélkül, de következetesen minden kellemetlen megszólalásakor. Nézd át a híreket mindig új ötletekért.

Először majd dühös lesz, mert az ő célja a b*szogatással valószínűleg az, hogy demonstrálja a fölényét; talán nehezen viseli, hogy már nem vagy gyerek, van ilyen. De ha minden beszélgetés oda vezet, hogy finoman hülyére veszed, bele fog fáradni. Akkor majd ha tompítani akarod a feszültséget, néha kérd ki a tanácsát valamiről, beszélgessetek úgy mint felnőtt a felnőttel.

2023. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
Alma és fája, ahogy írsz. Kibekkeled, elköltözöl.
2023. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Ideje költözni pedig.
2023. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
39%
10es oké de ha ők megmondták gondolom nem vergődtél hisztiző 5 évesként mint a kérdező. és nem is ócsároltad őket olyan undoríró féreg módon.
2023. jún. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Akkor tűrsz. Pont.
2023. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!