Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolata annak az...

Milyen a kapcsolata annak az édesapjával aki nélküle nőtt fel, ritkán találkozott vele?

Figyelt kérdés

Kint vagyok külföldön, ide nősültem es van egy másfél éves gyerekünk. Viszont a szülés után megromlott a viszonyunk es honvágyam is van, sokszor gondolok rá hogy hazaköltözzek Magyarországra. Viszont a gyerekemet igy nagyon ritkan latnam mert nem tudnek kijárkálni hozzá, max evente 1 alkalommal, ot meg nem engedné el az anyja minimum tinedzser koraig.

Lehet igy is hogy apakent tekintsem rá, hogy ha nem lennek napi szinten az eleteben?


Ha szetmegyunk de kint maradok akkor legalabb hetvegen latnam, bar lehet akkor sem midnen egyes hetvegen.


2023. jún. 22. 01:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

6.

Ne a farkad után menj már, ne süllyedj le ösztönlénnyé.

Melyik ország ez, hogy feleséged lett ott, de nem sikerült beilleszkedned?

Itthon csak a pusztulat vár.

Én nagyon átgondolnám a hazaköltözést.

2023. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Téged tényleg ennyire nem érdekel, hogy ilyen lehetőségek mellett, még gondolkodsz ezeken??? O.o
2023. jún. 25. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Milyen lehetosegekre gondolsz?
2023. jún. 25. 18:32
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Én az enyémre azt mondom forduljon fel ott ahol van. Elhagyott ahogy megszülettem. Tizenévesen gyakrabban találkoztunk, némi anyagi támogatást is adott. Aztán megint megunt mert nem szeretett az új nője és inkább közös gyereket vállaltak, én meg le lettem ejtve. Azóta belátta hogy nem volt szép dolog, de utólag nem tud semin változtatni.

A helyedben semmi miatt se hagynám el a családot, főleg úgy ha visszajössz ide évi egyszer tudnál kimenni.

2023. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet tudni, hogy melyik ország ez?

Mert mondjuk Kongóból érdemes hazajönni... de Luxemburgban maradnék.

2023. jún. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Europan kivuli orszag
2023. jún. 28. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!