Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza ventilátor...

Kinek van igaza ventilátor kérdésben?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elpakoltuk a ventilátorokat. Most vettük őket elő. Az egyik jobban fúj, erősebben, mint a másik. Azt eddig én használtam, amúgy én is vettem. Erre apám elkezdi, hogy az lesz most az övé, és elviszi magának. Mert smucig kiadni egy újra, ami rendesen fújja a hűs levegőt. Szerintetek? Csak így “elveheti”, hogy én copjak a rosszal? Anyám azt mondta, hogy oldjuk meg magunk közt, meg ő már nem tudja, hogy melyik kié. Én pontosan tudom, mert az enyém fekete, az övé meg fehér.

17/L


2023. jún. 22. 15:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Jogilag attól, mert kiskorú vagy, még van magántulajdonod.

De ez egy olyan helyzet, hogy úgysem neked lesz igazad... :(

2023. jún. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Anyukádnak van igaza. Jobb kimaradni az ilyen piti vitákból.
2023. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Persze, jobb kimaradni, csak éppenséggel nekem van tetőtéri, déli tájolású szobám, ahol még lehúzott redőny mellett is meg lehet pukkadni. Ez a venti meg alig fúj valami levegőt, konkrétan be kell elé feküdni. 😒
2023. jún. 22. 15:59
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
Te fizeted a villanyszámlát?
2023. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, nem. De attól még ugyanannyit fogyaszt mindkettő, hogy más-más helyiségekben mennek.
2023. jún. 22. 16:04
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Kerd meg anyukad,hogy vegyen egyet neked.
2023. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Hat nem tudom apudnak mire kell...es anyud miert tesz ugy, hogy "o mar nem fogja melyik kie" (inkabb o nem akar vitat).

Ha neked olyan nagyon fontos es ki szeretnel allni magadert (de nem bele egy ujabb vitaba), akkor apuddal, ha epp latod este gan egy jo pillanata beszelj, hogy a ventillatorbol a ...szinut tavaly te vetted a ...penzedbol, mert a masik nem hutott elegge a tetoterben. Es szeretned most is inkabb azt hasznalni ebben a hosegben. Ha erre nem a valasz, akkor kerdezd meg hogy ok akkor a gyengen fujot megprobalhatod-e eladni a marketpl.cen vagy mashol hogy az arat beleforgasd egy uj ventillatorba? Ha igen, akkor tegy ugy. Es vasarlaskor kerj a sajat nevedre szMlat a ventillatorrol j es veletlen se tedd el telen olyan helyrw ahol a masik van...

egyebkent meg a kinai uzletekben mar lehet egeszen pici nagyon jol fujo olcao ventillatorokat szerezni. Es a ventillator ele tegyel egy szekre vagy valamire egy vizes lepedot es akkor jobban hut...tudod a parolgas hot von el.

2023. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
61%

Egy lehetséges ötlet a s@ggfej apád kezelésére:

Rontsd el a ventilátorodat, és amikor az öreged elviszi a gyengébbet, akkor tulajdonítsd vissza a sajátodat és állítsd vissza üzemállapotba.

2023. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Neked van igazad, csak sajnos ez nem segít rajtad
2023. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Menj el és vegyél egy új ventillátort, felesleges családi vitát generálni
2023. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!