Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza ventilátor...

Kinek van igaza ventilátor kérdésben?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elpakoltuk a ventilátorokat. Most vettük őket elő. Az egyik jobban fúj, erősebben, mint a másik. Azt eddig én használtam, amúgy én is vettem. Erre apám elkezdi, hogy az lesz most az övé, és elviszi magának. Mert smucig kiadni egy újra, ami rendesen fújja a hűs levegőt. Szerintetek? Csak így “elveheti”, hogy én copjak a rosszal? Anyám azt mondta, hogy oldjuk meg magunk közt, meg ő már nem tudja, hogy melyik kié. Én pontosan tudom, mert az enyém fekete, az övé meg fehér.

17/L


2023. jún. 22. 15:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Baxa meg az apad
2023. jún. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálam 29C fok van benn. Akkor bírható ki, ha folyamatosan magam felé fordítom a ventillátort. Légkondira sajnos nincs pénzem. Mérd meg hány fok van nálad a tetőtéri szobádban, és mutasd meg apádnak.
2023. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!