Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek van igaza ventilátor...

Kinek van igaza ventilátor kérdésben?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elpakoltuk a ventilátorokat. Most vettük őket elő. Az egyik jobban fúj, erősebben, mint a másik. Azt eddig én használtam, amúgy én is vettem. Erre apám elkezdi, hogy az lesz most az övé, és elviszi magának. Mert smucig kiadni egy újra, ami rendesen fújja a hűs levegőt. Szerintetek? Csak így “elveheti”, hogy én copjak a rosszal? Anyám azt mondta, hogy oldjuk meg magunk közt, meg ő már nem tudja, hogy melyik kié. Én pontosan tudom, mert az enyém fekete, az övé meg fehér.

17/L


2023. jún. 22. 15:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
22%
Ha most neked adunk igazat, attól apád vissza fogja adni neked a ventidet? Nem. Akkor meg? Vagy most mit akarsz, hogy verjük meg apádat? 😄
2023. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen neked van igazad, de nem sokra mész azzal, hogy mi innen igazat adunk neked.


Egy tipp: vegyél (vagy kérjél ajándékba pl. szülinapodra) egy másik olyan ventillátort, mint amit elvett tőled apád. Ragassz rá olyan csajos matricákat, amiből egyértelmű, hogy az csak a tiéd lehet a családban. Sőt, a biztonság kedvéért ősszel ne is rakd el a többi közé, hanem tartsd a magad szobájában.

Ezzel remélhetőleg meg tudod oldani, hogy legközelebb azt ne vegye el apád.

2023. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
13%
Kérdező - (17/L) - igencsak jó a társadalmi helyzeted, ezért gond nélkül keríthetsz magadnak egy tehetős pasit légkondis lakással. Utána már apád sem b@szogathat!
2023. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem fog megoldódni, csak jó volt kiírni és megerősítéseket kapni. És az ötleteket köszi. Most kezdek majd nyári munkázni, abból veszek egyet, ha nem kapom vissza. 🥺
2023. jún. 22. 17:38
 15/22 anonim ***** válasza:
17%

Venti nem sokat ér. Ágy végére vegyél egy párologtatós ventit. Az elpárolgó víz hőt von el a környezetétől (mint a klímánál, csak az zárt rendszer), így ténylegesen hideget fúj. Ez se hűti le a szobát, mert ugye a páratartalmat növeli, de legalább túl lehet vele élni.


[link]

2023. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha apád olvassa a GYK-t, üzenem neki, hogy a lányának van igaza, és adja neki vissza a jobb ventillátort, amit ráadásul ő is vett!
2023. jún. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Így néz ki egy család 2023-ban, ahol szegény gyerek garantáltan terápiás segítségre fog szorulni. Mert mindkét szülő érzelmileg elérhetetlen.
2023. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Kérj apádtól pénzt ventilátorra
2023. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Szörnyű ilyen diktatúrában élni !
2023. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vetted tied, de ebben a helyzetben nem változtat semmin.
2023. jún. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!