Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a férjed/feleséged verné a...

Ha a férjed/feleséged verné a közös gyerekeiteket mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés
Veres alatt nem a pofont értem, hanem a brutális bántalmazást, pl nadrágszíjjal kék-zöldre verés. Elválnál tőle? Akkor is, ha több évtizedes a házasság?

2023. júl. 8. 20:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
99%
Még szép, hogy elválnék, sőt fel is jelenteném.
2023. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Első körben eltornem a kezét, másod körben feljelenteném, harmad körben agyonverném baltával.

Írom ezt férfiként, de ha nő lennék sem lenne más a véleményem.

2023. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
59%

Azért legyen már az embernek annyi emberismerete, hogy az ilyen állatokkal szóba sem áll. Aki gyerekeket ver, azon látni lehet, hogy nem teljesen komplett szerintem.


De ha valamilyen oknál fogva ez mem derült volna ki az elején, akkor fogadnék egy jó ügyvédet, kiharcolnám jogilag, hogy velem éljen a gyerek, és tiltanám vagy korlátoznám a látogatást, de ezt szerintem a bíró is így ítelné meg.

2023. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Hívnám a rendőrséget, ha én nem tudom leállítani. Persze, hogy elválnék. Nem kérdés. Fel is jelenteném, mint a szart.
2023. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Azért több évtizedes házasságban annyira kicsi nem lehet a gyerek, hogy egyszerű legyen verni.

De azonnal hagynám el a gyerekekkel, feljelentés mellett.

2023. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
50%

Én elvinném pszichológushoz, kezeltetném, de ha menthetetlen eset,

akkor az a minimum, hogy elválnék tőle és már az elején lelépnék a gyerekkel együtt még a válás előtt.

2023. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék iylen emberrel.
2023. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló hogy elhagynám és fel is jelenteném. Nehogy már láthatási joga legyen ezek után!
2023. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
95%

Rendőrt hívnak! És elválnél tőle, tavolságtartást is kérném. Mi az h veri a gyereket és még gondolkozol rajta h elválmál-e ...

Ki a fontosabb a gyerek vagy a párod, aki bántalmazta a gyereket!

Gyerekekért mindent megtennék /megteszek ha bárki kezet emelne rá eltörném a kezét .

Szegény gyerek nem tudja megvédeni magát.

Illetve nem veréssel kell nevelni , hanem szeretettel .

Majd a gyerek ezt a példát látja, hogy verssel oldjuk meg a problémat .

Nincs min gondolkozni el kell válni előtte pedig feljelentést megtenni !

2023. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha elméleti kérdés írsz ki, próbálj meg valóságos akkor tűnő szituációba építsd. Egyreszt egy több évtizedes házasságban nem fog csak úgy egyik pillanatról a másikra agresszívvá válni valaki, másrészt meg a gyerek se lehet mar kicsi, így megintcsak nehéz ezt q szituációt elkepzelni.

Na mindegy. Nyilvánvalóan a válás a megoldás, de sokan annak ellenére se tennék meg, hogy ezt írják. Nagyon sokan függenek anyagilag a partnertol. Plusz bántalmazás esetén a fizikai mellett ott a mentális is, ami szépen leepiti az ember önbizalmat, önbecsüléset és kb olyan szintre juttatja, hogy nem képes elkepzelni se, hogy menne az egyedül

2023. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!