Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csesz le apám hogy ha ő...

Miért csesz le apám hogy ha ő tehet róla?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap mérgesen állitott be hozzám hogy soha ki nem mennék meg hogy még az életben nem ültem le velük beszélgetni, holott a 18 evem alatt kb heti 1x láttam és akkor is aludni. És ők is valami full hülyeseggel jöttek hozzam amihez nem tudok hozzászolni de en vagyok a hibas

2023. júl. 9. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Vannak emberek, akik szeretik áttolni másokra a felelőséget, még akkor is, ha az illetőnek semmi köze a dologhoz.


Apám pl ha nem talál valamit, 2-3 óra keresgélés után elkezdi rajtam keresni, ha ő is érzi, hogy nagyon nincs közöm a dologhoz, akkor "csak" kérdezgeti (nagyon sokszor és idegesítően), hogy nem láttam-e, ha meg már 2x hozzáértem, akkor elkezd egyre duvább agymenéseket gyártani, hogy biztos, hogy ekkor és ekkor én raktam el.

2023. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Pont ezért, egy éretlen, felelőtlen gyökér, aki a saját hibáját egy 18 évesre akarja áthárítani.


Még gondolatban is bagatell, hogy a hibáért elsősorban egy 18 éves, nem pedig az apja felel.

2023. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne foglalkozz vele, mindig lesznek olyan emberek, akik a saját elmondásuk szerint tökéletesek és sosem hibáznak.
2023. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Mert nem tudja maga előtt se beismerni, hogy ő a hibás ebben.
2023. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ő a szülő és az van amit mond én meg semmit nem tehetek
2023. júl. 9. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Ez a tortenet ennyi alapjan tipikusan egy tinedzser es az ot nem erto szulei.
2023. júl. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Körülbelül
2023. júl. 10. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha zavarja, miért nem tesz ellene? A szülő feladata odamenni a gyerekéhez.
2023. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!