Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van hogy amég otthon...

Miért van hogy amég otthon laktam, szinte nem tudtuk "elviselni" egymást édesanyámmal. Mindig martuk egymást. Mióta elköltöztem meg teljesen körbe rajong és folyton közös programokat akar?

Figyelt kérdés
Másnak is volt így? Természetesen nagyon örülök hogy rendeződött a kapcsolatunk, csak olyan fura és érdekes.
2023. júl. 10. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég tipikus, nem fura. Egy idő után egészségesebb külön lakni.
2023. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöztél, hiányzol neki.
2023. júl. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is természetes. Ha belegondolsz, nem egyszerű együtt élni senkivel sem. Még azzal sem, akit nagyon szeretsz. Így csak a jót kapjátok egymásból, közös programok, várt találkozások. Nem az van, hogy mindig ott vagytok egymás lába alatt és a mindennapi kis hülye problémákkal kell foglalkozni.
2023. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttél + mindenki a saját életét éli, így már nincsenek meg az apró súrlódások amik el tudnak mérgesedni
2023. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Jó válaszokat kaptál, de ha elsőkézből akarsz a kérdésedre választ akkor simán kérdezd meg anyukádat, hogy mi ez a nagy viselkedésbeli váltás a részéről?,... mert nem érted!
2023. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor mindig félnek hogy elveszítik a gyereküket, nem látogatja őket, stb.
2023. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyámmal van így, hogy mióta nem élünk együtt sokkal jobban kijövünk.
2023. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert igy nem vagytok " összezárva ".
2023. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy rendeződött, csak fél hogy elmész s vissza se nézel, mivel már nem függsz tőle, ezért próbál nyalni ahol tud.
2023. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mindennapi apró bosszúságok nélkül lehet egy független, kiegyensúlyozott, egyenrangú kapcsolatot építeni.

Szülőként mondom, amikor a pályakezdő gyerekem két évre a koliból hazaköltözött, hát az már egyikünknek se volt jó. Pedig sose veszekedtūnk, csak totál kényemetlen volt mindenkinek.

2023. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!