Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tartsam kevesebbet a kapcsolat...

Tartsam kevesebbet a kapcsolatot a szüleimmel csak azért mert a férjem szülei már nem élnek?

Figyelt kérdés

A férjem apukája 4, anyukája 1,5 éve haltak meg.

A férjem addig sem örült, hogy napi szinten akár többször is beszélek a szüleimmel, de mióta anyukaja is meghalt, egyenesen dühös ezért, mert ő már nem tud velük beszélni és ez rosszul esik neki.

Részben megértem, mert elég pocsékul viselte a szülei halálát, de nem értem, hogy ezért miért a szüleimet és engem kell büntetni.


2023. júl. 15. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem, azért ebben az esetben neki kellene megérteni hogy nem csinalhatja ezt, rossz elhet oké, de nem az a megoldás hogy akkor amsnak se elgyne jó.
2023. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem büntet ő senkit, csupán nyilvánvalóan xarul esik neki, hogy neki már nincsenek szülei. Nem akkor kell velük beszélni, amikor ő is ott van. Akkor hívd őket, amikor nincs a közelben. Mondjuk azt neme rtem napi szinten többször mi a jó égről lehet velük beszélni, ha az ember kulonelo felnőtt ember....
2023. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Inkább a férjeddel tartsd ritkábban a kapcsolatot.
2023. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

A ferjed tipikus magyar ember, dogoljon meg a szomszed tehene is.

Egy normalis ember orulne, hogy megis van kozeli hozzatartozoja, gyerekenek nagymamaja,van szeretheto csaladja.

2023. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

4!


Mondjuk a történetben nem szerepelt, hogy lenne gyerek, de mindegy. Emellett azért ha azt képzelem el, hogy Julika naponta háromszor hívja fel az anyját emelyegni, miközben a férje ott ül mellette, akkor azért igencsak érthető, ha nem viseli a pasi jól.

2023. júl. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

És ki mondta, hogy üljön mellette?

Egérlyukban élnek?

2023. júl. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A te szüleidnek semmi köze a párod szuleihez.
2023. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

"És ki mondta, hogy üljön mellette? Egérlyukban élnek?"


Nem tudni, hol élnek, és azt sem, hogy mellette ül e, mert erről ugye nem esett szó, de valahonnan nyilván tudja, hogy naponta többször beszélnek

2023. júl. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

5. erre reagáltam:

"Julika naponta háromszor hívja fel az anyját emelyegni, miközben a férje ott ül mellette"


6.

2023. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

9!


Ne zavarjon, hogy annak a mondatnak volt egy kezdete is: "Emellett azért ha azt képzelem el, hogy Julika...."

2023. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!