Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 16 éves...

Mit szólnál, ha a 16 éves lányod egy tőle 4 évvel idősebb sráccal állítana haza?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 01:54
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
63%

"nála (és nem tőle) 13 évvel idősebb emberrel"

Melyik nyelvjárást beszéled? Bármelyiket is: miért ne beszélhetné valaki valamelyik másikat, amelyikben úgy is helyes?

2023. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
36%

"állítana haza"

Mit értünk ez alatt? Azt, hogy rögtön be is akarná költöztetni (legalábbis egy-egy éjszakára), vagy csak hogy elhozná bemutatni? Ettől függ, hogy mit szólnék. Az utóbbi esetben örülnék, hogy tudhatnánk, kivel tölti az idejét.

2023. júl. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
28%

En anyuka vagyok es volt rengeteg pasim is. 18 evesen hazaallitottam egy 40 eves nossel. Na anyam akkor se szolt semmit. Nem nem vagyok ra buszke.



Tehat 16 evesen gimis a lanyod a srac? 20 evesen egyetemista? vagy dolgozik? vagy otthon gemerkedik? 16 evesen a lanyok altalaban erettebbek fejben mint a veluk egyidos fiuk, igy egyaltalan nem gaz a 4 ev korkulonbseg. Azonban nem is ez a lenyeg, hanem egyreszt a lanyod meg kiskoru es a srac nem. Tehat ez jogilag aggalyos, de a szerelem nem jogfuggo tehat ezt hanyagold.

Masreszt a vedekezes kerdese (meg egyaltalan a lanyod szuz e meg es akkor a srac lenne neki az elso?). En anyakent probalnam a fiut es a lanyom is megnyerni magamnak, már ha szimpatikus es nem egy elsore hajitsuk ki a lakasbol tipus (pl drogos, ivos, bunozo). Es inkabb szexeljenek a mi lakasunkba a lany szobajaban idovel, de ne mashol...

Harmadreszt es tapan ez a legfontosabb meg kellene ismerned es a lanyodtol is dok.indent kideriteni rola es a lanyod "jpvobeli"elkepzeleseirol, mert a tovabbtanulas, erettsegi, szakma az ami fontosabb ebben az eletkorban, mint az hogy pasija legyen. Ha a srac tamogatja a lanyod a tanulasban, sot o is hasonloan gondolkodik mint te stb. akkor szerintem nem lehet gond a 4 ev.

2023. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
62%

"probalnam a fiut es a lanyom is megnyerni magamnak"

Hát ha onnan indulunk, hogy a saját lányomat "meg kell, hogy nyerjem magamnak"...

2023. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
69%
Mi az a "gemerkedik"? Ha az, amit sejtek, nem úgy kell írni.
2023. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 Laylah ***** válasza:
85%
16 évesen 24 éves sráccal jöttem össze, bár nem is tartott tovább két hónapnál. Senki sem szólt semmit, igazából soha senkire nem szóltak semmit, csak utólag. Ezt az egyet jól csinálták, hogy sosem akartak beleszólni a kapcsolataimba.
2023. júl. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
82%
17 évesen 24 éves barátom volt.A barátnőimbek is 5-9 évvel idősebb barátjuk volt.Soha,senki nem szólt semmit.Nem is értem most miért ájuldozik mindenki rajta.
2023. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
87%
8as, addig mit csináltatok, míg nem volt eljegyzés? Együtt sosem aludtatok, hiába volt komoly kapcsolat az elejétől?
2023. júl. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
15%
Talán azért ájuldozik rajta mindenki, mert abnormális dolog felnőttként kislányokat kúrogatni.
2023. júl. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
86%
#29 Ha neked egy 16 éves még kislánynak számít, akkor mit mondasz egy 8 évesre? Kisbaba?
2023. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!