Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál, ha a 16 éves...

Mit szólnál, ha a 16 éves lányod egy tőle 4 évvel idősebb sráccal állítana haza?

Figyelt kérdés
2023. júl. 26. 01:54
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
85%

Régen 20 évesen felnőtt férfinek számított. Mamár szinte olyan, mint egy középiskolás.


16 éves lány, viszont sose volt kislány. Mindig is a nő határát súrolta ilyen idősen

2023. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
31%
"20 éves fiú vagyok, összejöttem egy 16 éves lánnyal, mi ezzel a probléma?"
2023. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 A kérdező kommentje:

A baratja iden végzett gimiben, mert 5 éves volt neki, az o elkepzeleseit nem tudom.

A lanyom pedig mindenkeppen egyetemre szeretne menni gimnazium utan.

2023. júl. 26. 12:16
 44/59 anonim ***** válasza:
78%
#3 adsz neki pénzt, hogy egy motelben legyenek együtt? Ultragáz a hozzáállásod.
2023. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
31%
Kérdezd meg a lányodat, hogy megy-e egyetemre a srác, hogy megtudd az elképzeléseit. Amúgy pont ma kiderül, ha jelentkezett, mert ma estére lesznek felvételi eredmények. Lehet, hogy egy másik városba megy és akkor boldog lehetsz.
2023. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
0%

"Lelki sebeket bárki tud okozni, kortól és nemtől függetlenül"

Nem, egyáltalán nem független az életkortól az, hogy kit mennyire sebez meg lelkileg ugyanaz a dolog.

2023. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
87%
Ha folyamatosan nem szerzel sebeket,hanem egyszer hirtelen,akkor az nagyobb pofara?esés.És a szivemet 16 évesen is ugyanugy fáj,mibt 40 évesen,ha összetörik.Ha idősebb lenne a fiú pár évvel,se lenne nagy korkülönbség.
2023. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
6%

"Ha folyamatosan nem szerzel sebeket,hanem egyszer hirtelen,akkor az nagyobb pofara?esés."

Nem. Ha megtanulsz esni és csak utána teszed ki magad a pofáraesés lehetőségének, sokkal jobban jársz.


"a szivemet 16 évesen is ugyanugy fáj,mibt 40 évesen,ha összetörik"

Csakhogy 16 évesen már attól is összetörik, ha a fiú ránéz egy másik lányra, 40 évesen meg az is belefér, hogy elmenjen vele meginni egy kávét anélkül, hogy összetörne a szíved. Nagyon nem mindegy.

2023. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
89%
16 évesen is elmehetett kávézni más lánnyal,hülye akkor se voltam.És esni nem tanulsz meg tapasztalatok nelkül.Láttam egykorú párt,nagy szerelem,sose kellett a lánynak semmiért szenvedni.Aztán a dolgok mégsem ugy alakultak.Semmi köze a kornak ahhoz,hogy mekkorát koppanok.Se az én eletkorom,se a páromé.Ami fáj,az fájni fog.
2023. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
44%

Kerdezo. akkor kerdezd meg, hivd el magatokhoz csaladi ebedre vagy ha strandszezon van menjetek egyutt strandolni, hasonlok. Egyebkent.egyedul.a szex.vedekezes resze lehet a necces. Ha a lanyod meg nem.szerzett tapasztalatokat, akkor konnyen rabeszelheto kuhum hulyesegekre. Mint ne izgulj kiveszem idoben vagy akkor legyen popsiszex, ugy nem esel teherbe vagy ne felj a nyalakodastol ugyse kaphatsz el semmilyen betegseget. Szoval a lanyod megnyerese magadnak azert fontos, mert a szerelem vak. Barati korben volt olyan, hogy anyuka .indent mindent megbeszelt a lanyaval. Aki vegul megis addig kerlelte, hogy de egyutt aludhasson aabaratjaval nyaralaskor de ugyis vedekeznek stb. es a srac megis rabeszelte a vedekezes nelkuli szexre es hat szerencsere a 16 eves lanyka anyjahoz ment at sirva, hogy mi tortent es igy szepen elhuztak egyutt esemenyutani tablettaert. Szerintem a lenyeg, hogy a biologiai resszel.tisztaban legyen a lanyod, es hogy ne feljen toled segitseget kerni, ha megis bajba kerul.

Amugy vicce vegigolvasni a sok nagyin tapasztalt valaszado valaszait...:-).

A szerelem nem.tart orokke, ha meg a srac nem.jon be neked, akkor csak bird ki, amig a lanyod is kiabrandul.vagy tovabb erik vagy eljut egyetemre es ott majd lesz "felhozatal" es valoszinu szetmennek. (De ezt se rossz indulatbol irtam, csak sajnos valoban keves az, hogy ilyen idosen hosszutavu legyen egy kapcsolat. Akiket tudtam a sajat kamaszkorombol, hogy 16-17 eves lanyok 20-21 evssekkel.voltak egyutt azok mind a szex miatt az elso szerelem es kb erettsegiig tartott a dolog. Ugy az esetek 99%-aban. A tobbieknek elismeres:-)

2023. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!