Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig normális...

Hány éves korig normális meztelenül mutatkozni a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Kisgyereknél aki állandó felügyeletet igényel természtes hogy előtte öltöznek át vagy wcznek stb de egy nagyobb önálló gyerek előtt mondjuk egy átöltözés vagy fürdőből meztelen kilépés meddig oké?
2023. júl. 30. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Soha nem az.
2023. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
99 évesig
2023. aug. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

Testvérek bármeddig, legalábbis mi mai napig látjuk egymást.

Szülő-gyerek, szerintem max ovis korig.

2023. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Semeddig. Legalábbis nálunk nem volt szokás. Egyik szülőmet sem láttam meztelenkedni vagy szarni vagy egyéb. Kicsi koruktól természetes volt, hogy a szülők mindig fel vannak öltözve és hogy minden dolgot csukott ajtó mögött végeznek.
2023. szept. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Én állt. Látom meztelen anyumat de nem zavar , így szoktuk meg
jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Tavalyi kérdés, de szerintem, aki hozzászól (még esetleg), megemlíthetné a saját nemét is.

Csak példa kedvéért a 7. és 15. válaszoló.

Azért a helyzet megítélésében nem teljesen mellékes, hogy a válaszoló fiú vagy lány.

De amúgy baromi unalmas, hogy a válaszolók erre sok esetben nem gondolnak, csak írnak, csak írnak, de nem tudjuk, kik írnak (más kérdések alatt is sokszor zavaró).

Legjobb, amikor még meg is sértődik, ha firtatják, hogy ő milyen nemű.

jan. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jan. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!