Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 3 felnőtt, egészséges dolgozó...

3 felnőtt, egészséges dolgozó ember. A pénzhez való hozzáállásuk egyenlő a nullával. Ha van, akkor van minden habzsi dőzsi, de ha nincs akkor jönnek kölcsön kérni. Vissza csak nehezen adják, akkor is tudom hogy újra kell majd adni?

Figyelt kérdés
Ők sosem segítettek nekem, mikor lett volna rá pénzük akkor sem, mert volt hogy jobban álltak kb fél évig, aztán annak is a nyakára hágtak. De nem szóltam, azt gondoltam ha nem is adnak nekem legalább valahogy talpra állnak, de nem így lett. Mit csináljak, adjatok tanácsot mert kikészitenek idegileg a lehetetlenségükkel? Nem kaptam tőlük, soha semmit, úgyhogy azt ne írjátok hogy mit köszönhetek nekik?
2023. júl. 31. 12:28
1 2
 11/16 Metionin ***** válasza:
100%
Jó nagy palimadár vagy akkor. Szépen kezdj el nem adni, aztán először majd duzzognak de aztán leszoknak rólad és keresnek egy másik hülyét, akit lehet pumpolni.
2023. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

9: Erősítésnek elmondom a magánkölcsön jogi körülményeit - vettünk fel mi is.

1. Szerződést kell róla írni.

2. Közjegyzői záradékot kell rá tetetni, amit a kölcsönkérő fizet, ez most kb. 40-50 000 Ft.

3. A kölcsönre kamatot kell fizetni, ami a jegybanki alapkamat duplája alsó hangon a törvény szerint, de lehet az ötszöröse is. Mi az ötszörösére szerződtünk.

Jelenleg 13% a jegybanki alapkamat.

Mondd, hogy a fenti feltételekkel tudsz adni, mert ezek a törvényes keretek, máshogy illegális.

Ha nem fizetnek, a közjegyző behajtja.

2023. júl. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy adni kell, Megmondod nincs és pont.
2023. júl. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es az Isten mentsen meg attól hogy akkora összeget kelljen adnom amihez ilyen eljárás kell. De köszi a tanácsot, erről még nem hallottam. Az a 20-25 ezer is megviseli 2-3 havonta az idegeimet meg a bukszámat nem hogy ennél nagyobb összeg.
2023. aug. 2. 09:15
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Felfogtad, hogy csakis magadnak köszönheted az idegeskedést? Egyetlen szóval megmenekülhetnél az idegbajtól: NEM.
2023. aug. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem, te saját magad viseled meg a saját idegeidet, mert képtelen vagy az érdekérvényesítésre. Pedig felnőttként kéne!
2023. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!