Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A pasinak van háza, a nő a...

A pasinak van háza, a nő a szülőkkel él, hol ideális találkozni?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akivel randizgatok, van saját háza, ahol él. Én a szülőkkel plusz még a nővérem is itthon él.

Amikor elmentem a pasihoz, abból cirkusz volt másodjára.

Anyám szerint a férfinek kell a nőhöz járni.

Itt nálunk elsőre, mikor itt volt, mondjuk csoportosan kivonultak az udvarra, hogy ne zavarjanak. Szóval nem tudom, hogy gondolják mégis ezt.


Nekem az a logikus és kényelmes, ha van háza, önálló életvitele valakinek, ott nem zavar senki, akkor inkább én megyek oda, ha én vagyok a nő, akkor is. Akármit szólnak a településen, még ha ez is a baj, hogy megszólnak.

A Pasi 37, a nő 33.


Ezzel a gondolkodással korlátok között vagyok kissé, kicsit ide is meg oda is megfeleljek...


2023. júl. 31. 23:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit gondol. Lehet régen az volt a divat, ahogy a szülők mondják, de mára már ez teljesen mindegy. Úgy csináljátok, ahogy nektek jó, ne érdekeljen másnak a véleménye. Egyébként meg teljesen normális, ha te is mész hozzá.
2023. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

17 és 13 évesen még lehet hogy értenem is a kérdést

..


De 37 és 33?? Ne már komolyan.

2023. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Evidens lenne,hogy annál aki egyedül él. Persze normális esetben a pasi is mehetne hozzátok vendégségbe, de ha már nem friss kapcsolat simán oda költözhetnél hozzá.
2023. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
2023-at írunk miért nem mehetne át a nő a férfihoz.
2023. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Igazából az lenne a normális ha külön élnél te is és akkor természetesen ő jön hozzád, unalmas hogy a nők többsége manapság semmit nem csinál amiért küzdhetne a pasi vagy megkéne erőltetnie magát.

Viszont ebben a helyzetben a pasinal kell lenni, egyértelmű, mondjuk attól még elmegy érted és oda visz, legalább is egy férfi itt kezdődne.

Egyébként ki akar szülői házban szexelni ha van ures lakas? Olyan kellemetlen.

2023. aug. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én elsüllyednék ha 33 évesen mamahoteleznék, és anyámék akarnák megmondani mikor kivel mit csinálhatok, hol találkozhatok..🥴


Te nem érzed ezt gáznak?


Ne csodálkozz ha gyerek státuszban ragadtál..

2023. aug. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem így kellene lennie már, hogy nem egészséges otthon élni. De mivel picit el vagyok késve, ha úgy nézzük, nem tudják kezelni a helyzetet vagy nem tudom, mert 10 évvel ezelőtt jobban elképzelhető lenne az elméletük.
2023. aug. 1. 06:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval 33 évesen anyukád mondja meg hogy hol kufircoljatok??? Jáááj...
2023. aug. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 voltam mikor megismerkedtem a most már férjemmel.(most vagyok 32)és egyszer volt ő náluk,de inkább én mentem hozzá mindig

Nem szerettem nálunk találkozni..

Anyámék soha nem szóltak bele mit csinálok.

2023. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kötöd a szüleid orrára ha a pasidhoz mész hancúrozni? Hazudj valamit! A barátnőmnél alszom, 3 napos csapatépítőn leszek, éjszakai túrára megyek, kikapcsolódsz egy másik városban...
2023. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!