Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A pasinak van háza, a nő a...

A pasinak van háza, a nő a szülőkkel él, hol ideális találkozni?

Figyelt kérdés

Adott egy pasi, akivel randizgatok, van saját háza, ahol él. Én a szülőkkel plusz még a nővérem is itthon él.

Amikor elmentem a pasihoz, abból cirkusz volt másodjára.

Anyám szerint a férfinek kell a nőhöz járni.

Itt nálunk elsőre, mikor itt volt, mondjuk csoportosan kivonultak az udvarra, hogy ne zavarjanak. Szóval nem tudom, hogy gondolják mégis ezt.


Nekem az a logikus és kényelmes, ha van háza, önálló életvitele valakinek, ott nem zavar senki, akkor inkább én megyek oda, ha én vagyok a nő, akkor is. Akármit szólnak a településen, még ha ez is a baj, hogy megszólnak.

A Pasi 37, a nő 33.


Ezzel a gondolkodással korlátok között vagyok kissé, kicsit ide is meg oda is megfeleljek...


2023. júl. 31. 23:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak d"gni jártok össze, akkor nyilván a pasinál, mert ott nem járnak át rajtatok, randizgatni meg általában semleges helyen szoktak az emberek (mozi, séta a parkban...)...


Felnőttként nem kell mindig a szüleid orrára kötni, hogy hova mész, merre jártál...

2023. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem mindig csak menni szeretnénk. "Olcsóbb programokra" is gondoltunk. Nála vagy nálam időtöltés, de ahol nem kell kerülgetni senkit, nyilván jobb.
2023. aug. 1. 11:46
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz megfelelni egy olyan közegben, ahol már rég nincs is helyed? Az miért nem zavar, hogy azért megszólnak, hogy ennyi idősen otthon laksz?

Menj te hozzá, és kész, a többiek meg hadd mondják... fogd fel úgy, hogy ez a megalázó gyerekszerep az, amit árként fizetsz azért, mert eddig kényelmesebb volt gyerekszerepben maradni, mint önálló felnőtt emberként élni. Zárd le magadban, növessz vastagabb bőrt, és csinálj, amit akarsz!

Amilyen maradiak, készülj fel rá, hogy pár hónap múlva elkezdik majd b---sztatni a lánykérést, mert mit szólnak...úgyhogy jobb, ha legalább agyilag felnősz, és elkezded bevenni a lesz...om tablettát!

2023. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!