Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 16 éves lányotok teherbe...

Ha a 16 éves lányotok teherbe esne, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Örökbeadás, abortusz szóba sem jöhet neki. Fiúja egy nap otthagyta, illetve ugye nem lehetséges a terhesség megszakítás. Így nem szól a szüleinek, mivel ők nem játszanak szerepet ebben, mármint nem akarnák a picit. Max akkor tudatná a srác szüleivel ha ők is benne lennének. Megér egy baba ennyi anyagi áldozatot szerinte, annak ellenére hogy kevés a munkalehetőség, falun élünk és a srácnak munkája nincs. Továbbá kiderült az is, hogy eltitkolta a dolgot 3 hétig előlünk.


Szülőként örülnétek ilyen körülmények közt az unokának? Büszkék lennétek a lányotokra hogy kitart a gondolkodása mellett?



2023. aug. 2. 09:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
79%
Ezért tennék arról h már a kórházból se hozhassa haza!
2023. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem nevelném a gyerekét(nem is fizetnék egy fillért se) ha már ilyen sügér volt.
2023. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 anonim ***** válasza:
11%
Érdekes szülők vannak.Akik ennyire kibasz.nák a sajat kölyküket azok minek szültek?Mert ti a saját gyereketeket se szeretitek.Mindegy,hogy mikor szül gyereket.A felnőtt gyerekemnek is segitek,nemhogy a 16 évesnek.
2023. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 anonim ***** válasza:
86%

73as, nem azért szültem hogy a gyerekem hülyesége miatt még egy éhes szájat kelljen etetnem és elcsesszem az életem további évekre.


Mindenkinek a saját gyerekéről kell gondoskodnia.

2023. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 anonim ***** válasza:
20%
Az nem jelenti azt,hogy kidobom csecsemőstől éhen halni.Mivel cseszed rl az életed?A sajátoddal elcseszted akkor,mert csak azért szülted,hogy legyen.
2023. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
79%
75ös ennyi erővel a kislány is azért szül, hogy legyen neki. és ha nekem kötelességem eltartani szerinted, mert én szültem, akkor a szülés pillanatától a lány kötelessége eltartani a sajátját igaz? Nem a papabank pénzén meg a mamahotelben.
2023. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
85%

Ha a lányom 16 éves korára babázni akarnék, akkor szülnék én!

Fogadnék örökbe.

De az hogy rámkényszerítsék az anyaságot (mert ez kvázi azt jelenti) nem hagyom.

Mellesleg az hogy nem jöhet haza gyerekkel, pont azt jelenti szerintem hogy itt az összes szülő felelősségteljes.

Tudja hogy egy 16 éves lány a gyerek megtartásával nagyon sok mindenről lemarad az életben. Amitől megakarja óvni.


Az már egy másik kérdés hogy szülőként is magamba néznék hogy mit rontottam el! Hogy miért lett ennyire felelőtlen a lányom.

De ugye az itt válaszolók többségével ez nem történt meg, csak a várható reakciójukat vázolták

2023. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 anonim ***** válasza:
17%
Az aki nem engedi haza a 16 éves gyerekét,minden csak nem felelősségteljes szülő.Senki nem mondta,hogy éjjel nappal nektek kell babázni.36 évesen is lehet olyan helyzetben,hogy a nyakadra szüli.Akkor se segítesz neki?
2023. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 anonim ***** válasza:
83%
utolsó, 36 évesen csak van annyi esze hogy felfogja hogy ne szüljön más nyakára. Én nem vállalok addig gyereket, míg nincs lakhatásom és megtakarításom, legalább annyi, hogy ha bármi történjék is, kihúzzuk a gyerekkel legalább egy évig akár albérletben is, míg munkába tudok állni.
2023. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
85%

Senki nem mondta,hogy éjjel nappal nektek kell babázni.

De pont ezt jelenti, ha a 16 éves lányom szülne. Attól a pillanattól, hogy megszületett az én felelősségem lenne. Anyagilag és a 0/24-es melóval együtt, amin egy babával jár. 16-17 évesen nem tud róla gondoskodni. Ha nem tanul tovább, nem szerez szakmát vagy diplomát soha sem lesz képes annyi pénzt keresni, hogy eltartsa magát és a gyerekét. Nyilván szórakozni, ismerkedni is akarna. Meg mindazt, ami a fiatalsággal jár.

2023. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!