Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha a szüleim...

Mit csináljak, ha a szüleim teljesen meg vannak kergülve?

Figyelt kérdés
Szóval, nagyvonalakban a helyzet annyi,hogy anyám olyan január körült bedőlt egy csalónak,aki egy híres színésznek adta ki magát. Az elejétől kezdve mondtuk neki,hogy hazugság, fejezze be, szépen is próbáltam elmondani és csúnyán is. Rengeteg pénzt utalt neki,kb 3 millió forintot,mivel ez az alak befektetőnek adta ki magát. Mikor apám ezt megtudta (olyan három hónapja) ahelyett,hogy a rendőrségre mentek volna, játszották a hattyúk halálát,hogy elválnak, meg ez a szokásos hülye duma,meg fetrengés, a tettek helyett. Szóval azóta anyám összeszedett egy pár rohadt nagy tartozást,de még mindig utal annak az idegennek sokszor,bízva,hogy azt a befektetett pénzt megkapja,amit persze soha nem fog. Annyira nincs pénzük,hogy a rezsit kifizessék és folyamatosan kölcsön kérnek, amit nem adnak sem nekem,sem a testvéremnek vissza. Én vissza nem kérem,viszont mindig adni én sem tudok, mert úgy érzem velem szemben nem helyes,hogy azt a pénzt,amiért én két munkahelyen 12 órában szenvedek, nekik adom,mellesleg apám úgy is piára költi. Új hobbijuk lett,hogy eltereljék egymás figyelmét,hogy anyám pucér képeit rakják ki a netre,illetve apám csinált egy kamu facebook oldalt,amin anyámmal szórakozik,mintha egy prostituált lenne. Pár fotót tök véletlenül láttam meg,mert az otthoni gépet szereltem a napokban. Teljes mértékben undorítónak tartom az otthoni eseményeket,annyira,hogy nem vagyok hajlandó haza menni. Tippeket szeretnék,mit tudok tenni ebben az ügyben. Egyébként én lassan két éve külön élek.

2023. aug. 3. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Szakítsd meg a kapcsolatot
2023. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez igaz akkor hagyd őket a saját nyomorukba fulladni, nem mindenkin lehet segíteni.
2023. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a gyakoris külön-külön kérdésekből összegyúrt állatorvosi lovat alaposan túltoltad!
2023. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem,legkevésbé sem toltam túl, minden szava igaz sajnos annak,amit írok. A hülyeségeiddel,meg az ok nélküli vádaskodással meg fárassz mást, ha unatkozol.
2023. aug. 3. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez igaz, akkor:

Közlöd, hogy innentől kezdve a kapcsolatot szeretnéd megszakítani velük.

- telefonszám csere

- lakcím titkosítása (ha nem tudják a konkrét lakhelyedet).

2023. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmi különöset, éld a magad életét. Mellesleg készülj fel arra, hogy örökölni legfeljebb az adósságokat fogod.
2023. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣🤣 Mske my day!

Eddig ugyanis rettenetes volt.🤭🤭🤭

2023. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Adom 5-ös szavait, felnőtt emberek, intézzék el maguknak a problémájukat.

Ha ezt nem akarod akkor amyádnak el kell magyarázni hogy szépen átbaszták.

Gonosznak fog hangzani de semmiképpen ne adjatok nekik kölcsön. Ha jól értelmezem anyud rögtön küldi a csalónak apud pedig alkoholra költi. Pazarolják a TE pénzedet. Max a rezsit fizessenek nekik ha TÉNYLEG nem tudják fizetni. A tartozásaikat nekik kell intézni ahogy akarják.

2023. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ne adj kölcsön. Én őszintén szólva a rezsire sem adnék.

Szerencsére adósságot nem lehet örökölni.

2023. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat minimálisra szorít, ennyi.
2023. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!