Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyi pénzt kértek el a...

Mennyi pénzt kértek el a dolgozó, de otthon élő gyerektől?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezném akik nem tehetik meg hogy ne kérjenek pénzt vagy bevásárlást a gyerektől.

Ebben a nagy drágulásban mennyit kell adnia?


2023. aug. 4. 17:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Amennyit fogyaszt a közösből. Ha például csak áramot, vizet használ, de magának főz akkor csak a rezsibe adjon bele. Ha viszont eszik is abból amit csinálsz a kajába is szálljon be.
2023. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Amennyi a fogyasztása: rezsi, kaja ráesö része
2023. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Konkrét számokat tudtok írni?


Mert én olyan túlzás pénzeket hallottam amennyit elkérnek azok akikkel beszéltem..

Kíváncsi lennék mennyit gondoltok még reálisnak

2023. aug. 4. 17:21
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Tőlem anyuék havi 250 fontot kértek. Ebben benne volt minden. Kaja, rezsi. Csak a ruhát kellett vennem. Pár évvel később amikor a barátnőmmel összeköltöztem, az összes pénzt amit adtam nekik évekig, visszaadták, hogy legyen mivel elkezdenem az életet. Voltaképpen végig gyűjtötték nekem. De én azon kívül, hogy minden hónapban odaadtam a fontot, sokszor csinálrtam nagy bevásárlást, vagy amikor elromlott a mosósgép, én vettem egyet. De még így is sokat köszönhetek nekik.

29/F

2023. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Én odaadni nem tudom neki majd de nem tudom mennyit nem túlzás elkérni.

Eddig apjától gyerektartást kaptam viszont az nagyon szép összeg volt

2023. aug. 4. 17:39
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Rezsi, kaja, mosószer rá jutó részét kérném, ha így lenne.
2023. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
72%
És ha elköltözik, mi a terv?
2023. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

"Én odaadni nem tudom neki majd de nem tudom mennyit nem túlzás elkérni."


Olyan mindegy ki mennyit ad, meg ki mennyit kér. Van, aki semmit, van aki havi 80e-t. Tökmindegy, mert a te anyad annyit kér majd, amennyit ő jónak lat. Te meg vagy elfogadod és oda adod, vagy elkoltozol

2023. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Én vagyok az anya.

Egyik a gyt 80 000 forint volt meg a családi.

Valaki azt mondja ezt az összeget kérjem el mert ennyi esik ki.

2023. aug. 4. 18:13
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát nézd, az együtt több, mint a nettó minimálbér fele. Mire költötted eddig? Konkrétan a gyerekre? Mert akkor meg lehet neki azt is mondani, hogy figyi Jani, eddig ennyi volt, amit apádtól kaptam, ennyi volt a családi pótlék és ezt a te magan angol oradra, lovaglasodra, spéci vegan étrendre költöttem. Mivel ezt mar én nem kapom, neked magadnak kell fizetni, ha igenyled továbbra is. A villanyszamla, fűtés, etc fele ennyi, szeretném ha ennyivel beszallnal, amíg itthon élsz,
2023. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!