Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz anya vagyok, ha nem...

Rossz anya vagyok, ha nem engedtem meg a 16 éves lányomnak a tetoválást?

Figyelt kérdés
Mindenben támogatom, de úgy gondolom 16 évesen még fiatal, mondtam neki, hogy esetleg ha 17-18 lesz, de szeretném ha várna még egy kicsit. Nemrég töltötte a 16-ot.

2023. aug. 7. 11:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem.

Nem kell engedni mindenféle tinihóbortnak.


Várjon csak 18 éves koráig és ha lesz saját penze, abból megcsinaltathatja.

2023. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem, és nem értem, mért nem hiszel saját magadnak, hogy képes vagy helyes döntést hozni. Te 16 éven át ilyen bizonytalan voltál?

Majd csináltat magának, amikor ez már az ő felelőssége lesz és nem a tied. Te csak a saját értékítéleted szerint tudsz dönteni, nem az övé szerint.

2023. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Ha valóban akarja, kivárja
2023. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy rossz anya. Várjon ezzel a dologgal 18 éves koráig, mert egy tetoválás örökre szól és lehet nála ez csak egy szimpla fellángolás. Ha pedig megbánja az eltávolítása sokkal rosszabb.. Ha pedig kitart mellette, akkor későbbiekben csináltasson, de olyat amire minden nap boldogan néz.
2023. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz annya. 16 évesen én is kacérkodtam vele, de letettem róla, mert mindig más tetszett, és hülyeségnek tartottam az egész testem kitetováltatni csak mert épp valami megtetszik. Lehet nála is elmúlik.
2023. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért írtam ide, mert meg van sértődve egy kicsit rám. Férjem is azt mondta neki, hogy várjon. Remélem lecsillapodik majd.
2023. aug. 7. 12:03
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy lecsillapodik. Nem kell megijedni attól, ha haragszanak rád. Ő dühös, mert nem teljesült a kívánsága, tehát haragszik. Ezzel nincs semmi probléma. Nem határozhatja meg a te döntésedet az ő érzelmi reakciója. Azért vagy szülő, hogy felelős legyél.
2023. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Normálos szakember nem is tetovál kiskorút, még akkor sem ha a szülő jelenlétében (tehát engedélyével) történne.

Üdv egy szakmabeli

2023. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Metionin ***** válasza:
94%
Dehogy. Normális szalonban nem fogadják kiskorúként amúgy sem. Én még a 18 évet is korainak tartom, ráér szerintem 20 fölött, amikor már belejön abba, hogy felelősségteljes döntéseket hozzon. Mondom ezt úgy, hogy több tetkóm is van.
2023. aug. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2023. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!