Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Saját apám nekem jött mit...

Saját apám nekem jött mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy anyámmal tegnap összevesztem mert teljesen ok nélkül leriheronyizta a barátnőmet úgy, hogy be se mutattam még nekik.Amikor ezt mondta valami kattant bennem es idegembol beszoltam neki (ugyan ezt szokta).Másnap egy ragasztót kértem anyamtol mert surgos csomagot kellett feladnom nem adott es ezert elkezdtem vele veszekedni.Apám berohan es teli erobol uvoltozni kezdett,mikozben annyit mondtam senki nem kíváncsi erre és apám erőből elkezdett lokdosni.Az 5. Után apám a foldre is leakart vinni,denem hagytam ezert adtam egy pofont neki.És most hol tartunk? Egész család utál es sehova nem tudnék elmenni.A szomorú hogy nem az elso volt,mert engem indokolatlanul utál anyám és apám.És most ott tartok hogy konkrétan durvan össze vagyok omolva es nem tudom mit tegyek.Ti mit mondtok mit tegyek?
2023. aug. 12. 12:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%

Miket mondtál anyádnak egyébként, hogy apád így reagált?

Leriherongyozni nem kellett volna a barátnődet, ebben igazad van. De stílusra, habitusra, meg úgy összességében, nem vagy különb apádnál. Az ő nevelése.

2023. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Anyáztam,mert barátnőm jelenti nekem a világot és tényleg ő számomra a legfontosabb, és nem szeretem ha bárki a szájára veszi,vagy hozzáér
2023. aug. 12. 12:16
 3/37 A kérdező kommentje:
De nem egyébként apám mindenre így reagál, közben már számtalan alkalommal kaptam meg hogy egy senkiházi szemetlada,kutya stb😅
2023. aug. 12. 12:17
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
És biztos, hogy ilyen proli közegben akarsz élni?
2023. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Én pont ez mondom nem akarok ott élni,mert már legalább 2 éve keserítik hasonlóan a minden napjaimat.De viszont ezek után nem tudok sehova se menni,mert minden rokonom megutalt,mivel apám gyönyörűen át költötte a törtenteket
2023. aug. 12. 12:22
 6/37 anonim ***** válasza:
51%
Anyáztál neki, és nem verte ki a fogad.. Örülj! Anyádnak mit mondtál? Arra nem válaszolsz, ne lapíts! Jó kis suttyó vagy te is. Ez a te közeged.
2023. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Kedves 6os anyám minden szart hozzám vág nap mint nap teljesen jogtalanul.Az anyázás azok mellett semmi:))
2023. aug. 12. 12:26
 8/37 anonim ***** válasza:
55%
Egy főnyeremény lehetsz a csajnak.
2023. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
De mindegy bánom is hogy kiraktam, mert már megint jön a kötekedo kozeg😅😅
2023. aug. 12. 12:27
 10/37 A kérdező kommentje:
8as en mindent megadok neki, és tényleg nekem ő jelenti a világot ezért védem és nem hagyom hogy a nevét mocskolják
2023. aug. 12. 12:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!