Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolatod a szüleid...

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Olyan Szerb filmes.
2023. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szigorúak a szüleim. Mindenben segítenek, de sokat el is várnak és ha valami rosszat csinálok akkor kapok a nadrágszíjjal.

16 F

2023. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám már 6 éves korom óta külön él,szarik a fejemre,hogy mit csinálok.Anyám meg egy mérgező párkapcsolatban áll egy nárcisztikus fazonnal aki hergeli őt ellenem. Mindig én vagyok a rossz,a hibás és mindenki jó stb.Egy kis lakásban élünk ahol nehéz elkerülni őket. Szerintem jobb viszonyban lennék anyámmal ha ez az ember nem lenne itt.Elüldözni meg nem tudom a pasiját,szóval ez ilyen inkább elviselem őket és nyelek szituáció.
2023. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyám nevelt fel egyedül. Vele nagyon jó. Beszélgetünk minden nap, bár van hogy csak üzenetben.
2023. aug. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darius- ***** válasza:
100%

Apám meghalt kiskoromban.

Anyámmal eleinte nagyon rossz volt, újabban jobb sokkal.

2023. aug. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Jónak modnható
2023. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, ők a legjobb barátaim is egyben. Mindenben számíthatunk egymásra.
2023. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Összességében egész jó
2023. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát kapcsolatnak már nem igazán nevezhető.
2023. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyámmal jó, szinte mindent megbeszélünk, elmondunk egymásnak, már külön élek, egyetemista vagyok, de napi szinten szoktunk beszélni, ha telefonon nem is, üzenetben. Annyi, hogy eléggé eltérő személyiségűek vagyunk, ezért szoktak sokszor kisebb vitáink lenni, meg néha azt érzem, jobban beleszól a dolgaimba, mint kéne.

Apámmal olyan semmilyen. Elváltak a szüleim, vele sosem volt szoros kapcsolatom. Nem vagyunk rosszban, nem veszekszünk, de nem is beszélünk annyira gyakran, nem tud rólam mindent, csak a fontosabb, nagyobb dolgokat, nem szokott hiányozni sem, meg van pár olyan tulajdonsága, amivel nagyon fel tud idegesíteni, ha ott vagyok.

2023. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!