Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy szakítottad meg a szülődd...

Hogy szakítottad meg a szülőddel/szüleiddel a kapcsolatot? Hogy fogadták? Mennyit próbálkoztak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 14:09
 1/10 anonim válasza:
100%

Nem válaszolok az üzeneteire 1 éve. Szerencsére előtte se nagyon törte magát, itthagyott minket, kiment külföldre 10 éve, évek óta nem is találkoztam vele.

Húgomtól azt hallom hónapok óta, hogy ő mindent megpróbált, befejezte. A mindent megpróbált az az akart lenni, hogy névnapomra írt egy üzenetet, amire nem válaszoltam.

2023. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Minden nélkül kidobott az utcara mert lett egy lasija es zavarta hogy en 20 eves fiatal nő vagyok.

Azota is a halálomat várja.

A oszichologus szerint meg normalis női klimax,meg ne haragudjak anyámra!

Nem tudom néhe nem e paszichologusoknak kéne pszichologus esetleg.

2023. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Lett egy pasija
2023. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Na akkor te is úgy állj hozzá lehet hogy a pasija ki dobja utána ö megy hozzád de zavard el ki tartást
2023. ápr. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azota másik van neki aki mindenben segíti. Amugy anyagilag is jól áll anya.

Azon gondolkodtam el amugy hogy bántalmazók dolgát miért viszi fel az isten?

2023. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Na látod ezt én sem értem,
2023. ápr. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a 2-essel, csak engem apám új nője jópárszor meg is vert. Egyszer ütöttem vissza akkor apám megrugdosott és a tél közepén, éjjel dobott az utcára, a ruháimat, cuccaimat pedig az udvar közepén gyújtotta fel a nője.
2023. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7#ez borzalmas,és azóta mi történt?remélem megkapja apád és a. Nője is amit megérdemlik,és anyukád mit szólt??
2023. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltunk jóban, miután érettségit követően elköltöztem, egyre ritkábban beszéltünk, ők sosem jöttek volna el meglátogatni, én is egyre ritkábban mentem. Olyanok lettünk, mint az idegenek, na meg minden találka amúgy is a cseszegetésemből állt, a férjem nem is akart már menni.


Aztán egyszer úgy döntöttem, majd akkor megyek legközelebb, ha hívnak. Teltek a hónapok, még egy Facebook üzenet sem jött, hogy amúgy élek-e, szóval végül letiltottam őket, ennyi. Testvéreimet is amúgy, velük már annyit se beszéltem akkor.


Igazából nem próbálkoztak utána sem, bár tudják a címen, ha akarnának elérhetnének, de szerintem annyira nem érdeklem őket.

2023. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán csak nem kell beszélni egymással, ennyi a titok.
2023. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!