Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs anyukam es vagyom egy...

Nincs anyukam es vagyom egy potanyara, hogy talalhatnek?

Figyelt kérdés
Nincsen anyukam mar reg ota, egy ideje nagykoru is vagyok, de nem tudok tul lepni rajta, hogy nincs az a biztos pont es szeretet a hatterben, ami gyerekkoromban volt. Hiaba a baratok, a parkapcsolat, en mindig visszavagyom anyahoz, aki nem letezik. Van sajat eletem, karrierem, kapcsolatom, barati korom stb., meg is hianyzik az anya-lanya kapocs. Tudjatok, arra vagyom, hogy kaja recepteket kuldozgessunk egymasnak napkozben, ha van egy otletem, itelkezes nelkul meghallgasson, hetente atmehessek hozza es csak ledolhessek a kanapera, amig o sut vagy takarit vagy teszi a mindennapi dolgat es beszelgessunk, arra vagyom, megoleljen egy anya ugy igazan szivbol, ne mint egy barat, arra vagyom azt mondja, gyere kislanyom, elkiserlek vasarolni es megmondja mi all jol, vigyazzon a kisallatomra, amig nyaralok, megkerdezhessem normalis e ha valtozott a mensim, karacsonykor sajat keszitesu sutit sussunk egymasnak es egyutt menjunk diszeket venni az Ikeaba, vagy egyutt valasszuk ki az ajandekokat masoknak. Ezeket sosem kaptam meg egy anyatol es nagyon vagyom ra. Lehet nevetsegesen hangzik, de szeretnek talani egy 40-50-es not, akinek nincs gyereke vagy nem lehetett, tul messze lakik stb. es o is vagyik egy ilyen kapcsolatra. Letezik akar olyan oldal, mint egy tarskereso, csak potanya kereso? Ha angol, az sem gond, sokkal jobb ha tavolrol szeret valaki, mintha egyaltalan nincs anyukam. A legjobb lenne itt talalni valakit, aki szinten vagyik ra, barcsak lenne lanya, de fogalmam sincs, hol vagy hogy keressek anyat. Persze olyan embert szeretnek, aki nem probalkozik penzzel lehuzni, mert az amugy sincs, viszont nekem sincs szuksegem ilyesmire, annyi mindig van, hogy ne masra szoruljak. Ugy erzem, nem halhatok meg anelkul, hogy nem tapasztaltam meg ezt a szeretetet.

2023. szept. 7. 01:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom a helyzetedet, szörnyű lehet neked! Pótanyusat nem tudok, de tudtommal a facebook-on pótnagymamát keresős oldal vagy csoport létezik.
2023. szept. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%
Neked egy csaj kéne nem pótanyuka.
2023. szept. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%

Ez nem pont az amit keresel, de Redditen van egy olyan közösség (angolul) hogy 'mom for a minute'. Ez inkább rövidebb beszélgetésekre van kitalálva, amikor egy kis támogatásra van szükséged egy 'anyukafigurától', nem pedig kapcsolatépítésre, de lehet hogy segítene.


Vagy esetleg elmehetnél egy idősekotthonába önkénteskedni? Ugyan 60 évnél fiatalabb lakókat nem fogsz találni (mondjuk ha belegondolsz elméletileg lehetne 60 éves anyukád)

Én voltam párszor régen, és annyi aranyos, magányos, idős nő van ott akik nagyon szívesen beszélgetnek órákig. Sokaknak van gyerekük, de azok elfoglaltak és sosem hívják fel őket

2023. szept. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy te AB?
2023. szept. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is a pótnagymama csoport jutott eszembe. Érdemes lehet megpróbálni, ők az a korosztály, akik neked lehetnének anyukáid, és vágynak is valami hasonlóra. Nem pont emiatt vannak ott, de attól, hogy van valakinek egy pótunokája, miért ne lehetne pótlánya is? A valóságban is ilyesmi élethelyzetek vannak. Van már egy unokája az egyik gyerekétől, meg van egy gyereke, aki még csak fiatal felnőtt.

A reddites dolgot nem hallottam még, de az is nagyon szimpatikus kezdeményezésnek tűnik.

2023. szept. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy normális apa hiányzik...pedig már 30 vagyok és gyerekem is van.
2023. szept. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az unalmas, lerágott csont jutott eszembe. Pszichoterápia. Feldolgozni a traumákat.
2023. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdező átlag havi-kéthavi egyszer felteszi ezt. Engedjétek el.
2023. szept. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
A hiány attól még megmarad sajnos, utolsó...
2023. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem már senkim sincs. Mármint szülőm.

A nagymamám ment el utoljára 3,5 éve. Ekkor voltam 27 éves. A másik nagymamám akkor ment el, mikor 17 se voltam.

Anyám akkor, mikor még 20 sem voltam, apám meg mikor alig 24.

Én is vágyom a szülői szeretetre, amit nem tud pótolni egy társ szeretete sem! Dehát, ez már sajnos nincs többé az életemben. Ebbe bele kell törődnöm.

Sokat álmodom velük - főleg a nagymamámmal, mert ő állt hozzám a legközelebb. Sajnos, gyakran rémálmaim vannak, pedig van álomfogóm, amit a nővérem csinált (már aki hisz az ilyesmiben).

Két nővérem van, akikkel nagyon jó a kapcsolatom. Igaz, nekik már megvan a saját életük, ami így van rendjén. Azért, napi szinten tartjuk a kapcsolatot egymással egy közös Messenger csoportban.

Az az érdekes, hogy nem vágyom kapcsolatra. Képtelen lennék együtt élni egy nővel... Mindig a nagymamámra gondolok, hogy ott tett - vett a házban nem is olyan rég. Megszoktam már egyedül.

Vannak barátaim, akikkel gyakran találkozom.

Mindezek ellenére ez egy élethosszig tartó űr a lelkében, hogy nincs többé szülői szeretet. Ez van. Nincs mit tenni.

2023. szept. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!