Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hol találhatnék pótapukát?

Hol találhatnék pótapukát?

Figyelt kérdés

A vérszerinti apummal együtt lakok, de nem érzem azt a köteléket... Kiskoromban bántott, mostanában nem szólunk egymáshoz...

Szeretnék egy férfit, aki úgy szeret, mintha a lánya lennék.

16L


2019. júl. 8. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nyugodtan kiírhatod szíved összes bánatát :)
2019. júl. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

Ez a barátságon túlmutató kapcsolat, amit csak olyan valakivel tudsz felépíteni, akivel nagyon intenzív kapcsolatban állsz. Ilyen a hetente többször látott edző, zenetanár, a szomszéd apuka (akinek hasonló korú gyereke van) vagy 20 évvel idősebb fazon, akitől sakkozni tanulsz.

35 alatti férfit meg se közelíts, mert a közeledésedet erotikusnak értelmezné! Az edződdel is megtörténhet ugyanez vagy éppenhogy ő közelítene feléd úgy, ahogyan nem szeretnéd.

Tudod magadról, hiányzik az apakép. Vigyázz, mert az ilyen nők hajlamosak később egy apjuk korabeli férfival összekötni magukat, ami - mivel elsődlegesen az ideálizált apát és nem a férfit keresed benne - sok problémát generál.

Terapeutával, iskolapszichológussal kellene ezt megbeszélni, hogy 1. hogyan lehetne vérszerinti apáddal a kapcsolatot kijavítani, 2. vagy ha azt nem, hogyan tudnál ősszerakni sok férfiból egy puzzle apát.

2019. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelne úgy mintha a párom lenne. Tényleg apa-lánya kapcsolatra vágyok.

És feléjük hogyan közeledjek? Max a suliban van férfi, itthon ülős típus vagyok:(

2019. júl. 9. 00:58
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Apakomplexus.... 3... 2... 1...
2019. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Igazából sehogy szerintem. Már túl idős vagy ahhoz, hogy ne értelmezzék félre a közeledésedet. 35 felett is el tudom ezt képzelni a férfiakról. Még talán akkor is, ha van felesége az illetőnek.
2019. júl. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Kérdező, "Engem nem érdekelne úgy mintha a párom lenne. Tényleg apa-lánya kapcsolatra vágyok." #6-ra (is) figyelj! Eléggé valószerűtlen a korodat nézve, hogy ne értenék félre a kötelezésedet.
2019. júl. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Az összes rosszéletű udvarolna neked. Tudom mert 40 fölött is akár másról sem szólna csak hogy hátha megtud kufni.


Mert valószínű hogy normális férfiak élik a normális családi életüket, és nem fognak közelíteni feléd..


Nekem exem volt ilyen, 20 környékén voltunk mindketten. Előttem de utánam is őszülő hajú pasikkal szűrte össze a levet, legutóbb a nyugatiban láttam smacizni egy 60 körüli jólszituált faterral. Nekünk meg marhára nem működött a kapcsolatunk, nem párt keresett: hanem támogatót, a sex a testi kapcsolat csak egy extra volt, nekem meg ez nem jött be.

2019. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy 16 éves lányt senki nem fog úgy szeretni mint a saját lányát. Mindenki meg akar majd dugni.

Viccnek is rossz ez a kérdés.

2019. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%

Ezt szerintem nem lehet eldönteni...irányítani..

De olyan lehet, hogy valakit majd annyira tisztelsz, felnézel rá, hogy (apa kép) példaképed lehet!

Nekem volt ilyen tanárom is, akkor nagyon tiszteltem azért ahogy tanította az egész osztályt. Mindannyian tiszteltük! Nagyon szigorú volt velünk, magas elvárásokkal, követelményekkel, de mind tiszteltük,még a "rossz" diákok is! Soha nem kiabált velünk! Olyan tekintélye volt... leírhatatlan...

Sokszor gondoltam rá példaképként!

És volt később egy munkatársam, akit szintén nagyon tiszteltem! Nagyon jó tanácsot adott: sírtam egy másik fiatal női kolléga miatt... és ő azt mondta, hogy nem érdemes olyan miatt sírni, akire már öt év múlva nem emlékszel... ez még most is eszembe szokott jutni, ha el vagyok keseredve...

Összefoglalva: Apát találni szerintem nem lehet, de vannak olyan embereket, akikre felnézel, és példaképeid lehetnek,olyanokat igen! De ez sem gombnyomásra...

40/N

2019. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Hozzám jöhetsz, jó dolgod lenne.

47f

2019. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!