Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők akiknek lány gyermeke...

Szülők akiknek lány gyermeke van? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
Interneten s hétköznapokban is azt tapasztalom hogy a melltartó már abszolút nem “divat”. Egyre gyakoribb hogy fiatal tinik sem hordanak. Szülők nektek mi a véleményetek erről ?

2023. szept. 11. 12:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

Még nem vettem észre ezt a trendet. Nem vagy valami buborékban?

Egyébként nyilván vannak helyek/alkalmak, ahol ízlésesen kéne megjelenni, amibe manapság még mindig nem fér bele a blúz alatt szabadon meredező mellbimbó. De hogy hogy megy fagyizni, azt mit bánom én.

2023. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Én sokat járok szórakozóhelyre is, de még ott sem látok meredő bimbiket. Te hol tapasztalod ezt?
2023. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem vettem ilyet észre.
2023. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%
Nincs ezzel bajom.
2023. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
20%

Nos én apukaként mindig teljesen őszintén elmondom a véleményem az ilyen dolgokról, így a lányomnak eszébe sem jut villogtatni a mellbimbóját. De cicanacit sem hord.

Ellenben már ő is észreveszi a tevetalpakat és felhívja a figyelmemet ha valahol bimbót lát :D

2023. szept. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
Nem kevered össze a szivacs és merevítő nélküli melltartóval? Sajnos ezeknek a rossz tulajdonsága, hogy alkalmanként átlátszanak cserébe csak kicsit kényelmetlenek.
2023. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
21%
Nem, menj fel Bp-re, az összes kis csitri melltartó nélkül testhezálló toppocskában mászkál, ez az új divat
2023. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
76%
#5: ezek szerint valamit akkor nagyon elb*sztál.
2023. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
89%

Apuka vagyok és nem nézegetem tinilányok melleit, úgyhogy én talán ezért sem találkoztam ezzel a jelenséggel.

Saját lányom még kisebb, vele ez még nem került elő, de hagynám, hogy úgy csinálja, ahogy neki kényelmes vagy ahogyan szeretné. Nem gondolom, hogy a szülőnek a gyermeke fehérnemű-viselési szokásaiba bele kéne avatkoznia. Úgyhogy - visszakérdezést megelőzendő - abba sem fogok beleszólni, ha tangát akar hordani.

Legyen ez az ő magánügye!

2023. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
94%

Bárcsak divat lenne!

Nagyon kényelmetlen állandóan melltartót hordani, csakhogy nehogy átlátsszon a mellbimbó. Nem olyan óriási, hogy tartani kéne.

Elvárás, úgyhogy hordom, főleg munkahelyen. De tiniként én sem hordtam, és nem is szólt meg miatta senki sem.

2023. szept. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!