Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves gyermekem megjegyzést...

16 éves gyermekem megjegyzést tett arra, hogy összeházasodunk a párommal: "50 évesen már minek akartok összeházasodni, előbb- utóbb úgyis meghal mindenki". Egyetértetek ezzel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem vágtad pofán??
2023. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
86%

Kamasz. Feszíti S határait és kegyetlenül őszinte. De ennyi erővel egy huszonéves se házasodjon.

Nem kerítenék ennek nagy feneket.

2023. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
88%

Baszki itt gyakorin mennyi idegbeteg ember van? Egy csomó helyen ha rosszat csinál egy gyerek már jönnek a válaszok hogy miért nem pofoztad meg...

Ember ha egy felnőtt mond neked valamit ami nem tetszik megpofozod? A megoldas az hogy ütsz? Szép tanítás.

2023. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell vele foglalkozni.
2023. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg neki, hogy a ti dolgotok ez.
2023. szept. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
21%

Nem te vagy inkább a 16 éves gyerek?

Gratuláj anyádnak, ha a kamaszhormonok miatt ez nem sikerül, akkor legalább maradj csendben.

2023. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
84%
Gyerek még. Nem kell ezen rágódnod. Szerintem agresszívkedni se. Max annyit mondtam volna, hogy jól van fiam, majd harminc év múlva újra beszélgetünk erről.
2023. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj én kb 20 évesen megkérdeztem h miért kell eltemetni a halottainkat. Mi értelme.

Mai fejjel már totál morbidnak érzem a kérdést, de akkoriban még SENKI nem halt meg, aki fontos lett volna nekem. Nem értettem a temetés lényegét, egy berögzült hülyeségnek tartottam, amire kötelező elmenni.

Mai fejjel persze már máshogy látom, hogy ez az élőknek fontos, ez a gyász folyamat egy fontos része. De akkor még azt gondoltam, hogy a halottnak nem tök mindegy??


Most úgy gondolom, hogy nem kellene nagy csinnadrattát tartani másfél órás misével, hanem max 20 perc, max 20 ember és mindenki húzhat haza.

Lehet h 20 év múlva ez a felfogásom is változni fog.


Szóval az embernek vannak gondolatai, amik felnőtt fejjel borzalmasak, de csak az éretlenségből fakadnak.

2023. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem írtál róla,de nem lehet,hogy az örökség miatt aggódik? Tudom,hogy a te tulajdonod,és azt csinálsz vele amit akarsz,de ha van mit feleznedva házassággal,akkor lehet ez a beszólás inkább amiatt van. Tehát hogy úgyis meghalsz,de neki nem mindehy,hogy mindent örököl,vagy csak a felét,mert valakit elveszel.
2023. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
78%
Azért gondold meg ezt a házasságosdit, ha a tiéd a lakás. Pont most olvastam, hogy ha a házaspár egyik tagja meghal, a házastársnak haszonélvezet jár. Ha netán te mennél elöbb, a gyerek meg szeretné esetleg eladni a megörökölt lakást, akkor könnyen lehet, hogy nem fogja tudni ezt negtenni, ha a párodnak (házastársadnak) ez nem tetszik. Vagy nem fog tudni odaköltözni, hiszen egy idegen terpeszkedik a lakásban, amihez joga van, ha egyszer haszonélvezete van.
2023. szept. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!