Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám mindenh...

Mit csináljak ha anyám mindenhonnan ki akar rugatni?

Figyelt kérdés

Az anyám egy beteg bántalmazo, csak rosszat akar, mindenkinek azt mindja iszok meg q vagyok.

Hazudik.

Szintem minden munkáltatóm megtalál és kibeszél nekik is.

És mindenkit képes manipulálni.

Most új helyen dolgozom es felvettek egy nőt ide réstmunkába aki anya ismerőse..megint kezdődik.


A rendőrség nem tud tenni semmit mert azon kívül hogy erkölcsi bizonyítványt adnak, nem tudnak semmi máat bizonyítani hogy nem iszok meg ilyenek.



2023. okt. 4. 11:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Szinte minden munkáltatómat megtalálja
2023. okt. 4. 11:33
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre: nyilván Te ismered jobban édesanyádat, hogy tudd az okokat.


A megoldásra: próbálom elhinni, amit leírtál, de az is elég zavaros, és nem áll össze minden. Ha anyád zaklat, és távoltartási végzést ki lehet harcolni, az szerintem a munkahelyedre is vonatkozik.

2023. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Távoltartásit is úgy adnak ha feljelentem és eljarás indul. A semmire nem fognak.

De mondta a rendőr hogy nehezen bizinyithatók az állítások ellenkezői.

Ehhez még pàr rosszakaró exem is hozzáadódna akik szintén hazudnak mert szakítottam!


A rendőr es családvédelmisek ügyvédek összes tanácsa, hogy teljesen ignoráljam.

Ez eddig rendben is van.


De rokonoktól is hallom vissza, mamámat is testvéremet is hogy miket hazudik, engem meg sem hallgatnak.


É most itt van a cégnél egy jó ismerőse..

2023. okt. 4. 11:43
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

"Ehhez még pàr rosszakaró exem is hozzáadódna akik szintén hazudnak mert szakítottam!"


Nincs valami diagnosztizált mentális problémád? Ez elég paranoidnak hangzik.

Persze nyilván nem fogod azt írni, hogy igen.

2023. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig olyan jót tudok nevetni az ilyen ki írásokon..



Egy munkáltató max akkor rúg ki hozzátartozó miatt , ha az napi szinten megjelenik a munkahelyeden és csinálja a fesztivált.

Minden más esetben csak is saját magad miatt menesztenek. Nem végzed rendesen a munkád, megkárosítod a céget, sorozatosan késel stb.


A munkáltatót rohadtul nem érdekli mit csinálsz a szabadidődben, kivel bújsz ágyba stb..


Normális ember úgy is saját tapasztalatai alapján mond valakiről véleményt, nem pedig pletyka alapján.

2023. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem nincs, exem is beült anyámhoz engem kibeszélni meg anyám ordította az arcomba hogy az exem szerint is q vagyok.

(Miközben nem, csak bántja hogy szakítottam. Végig hű is voltam, most sincs senkim sem).

Sajnos egy bántalmazó beteg anyám van. Még a reálban sincs.

2023. okt. 4. 11:51
 7/23 A kérdező kommentje:

Anyám feltörte a hyk fiókomat is és kiadta az előző munkaltatómnak is a jelszavam és lesegették miket írok ki.

Folyamatosan le akar járatni.


Nem miattam rúgnak ki soha. Előző helyemen is 6 évet voltam, a mostanin 3 éve vagyok. Megbecsülnek addig mig anyám képbe nem kerül.


Ha a kiforgatás megy itt, akkor az nem segitség.

2023. okt. 4. 11:53
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Értelems munkáltató úgy sem ez alapján ítél meg, max kiröhögik anyádat.
2023. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az elozo munkaltato elfogadta a jelszot anyámtol es a hátam mögött lépegettek be a fiókomba!

A testvèrem se véd meg anyám ellen.

Akkor majd egy munkáltató megfog?

Mjndenkit simán manipulál.

2023. okt. 4. 11:57
 10/23 anonim ***** válasza:
98%
Megváltoztatod a neved, elköltözöl és új életet kezdesz messze tőle. Némi dokumentációval jár a papírjaid és a a végzettséget igazoló iratok miatt, de megéri, ha nyugodt életet akarsz
2023. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!