Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátom írt nekem egy...

Egy barátom írt nekem egy üzenetet, hogy nem akar beszélni velem és letörölt mindenhonnan, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Külföldi és volt köztünk pár vita, de nagyon szeretem őt és szeretném visszakapni
2020. márc. 13. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Vársz, hátha meggondolja magát!
2020. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 alletta ***** válasza:
68%

mit tehetnél? semmit. tudomásul veszed döntését, bármennyire is fáj ez most neked.

talán meggondolja magát. biztos oka volt döntésének.

2020. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Élőben találkoztatok már, vagy netes ismerős volt?

Aki konfliktusait így rendezi (nem tudom előzménye volt -e leírásodból nem derül ki), ha nem volt előzménye, akkor örülj neki, hogy ez most derült ki, mert aki problémáit nem mondja el, hanem durcás lesz és kapcsolatot hirtelen megszakít, azzal nem igazán jó semmilyen kapcsolatban lenni.

2020. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt előzménye, de a szituáció kicsit komplexebb. Az a lényeg, h az egész egy félreértés volt és az nem az én kezemben voltak a dolgok, amik ezt a végkimenetelt okozták. Ezért szeretném helyrehozni..
2020. márc. 13. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezt a hirtelen durcásságát el tudod majd viselni egy életen át, vagy csak rövid ideig, amíg Te nem mondasz fel neki? Ő marad ám ilyennek!
2020. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én elfogadom olyannak amilyen. Szeretem annyira a jó tulajdonságai miatt, h az esetleges rossz tulajdonságai ne számítsanak annyira
2020. márc. 13. 21:51
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Rendben van. Ez vagy Te, aki elviseled őt így (is).

Most jönne ő, de nincs itt ezért tőled kérdezem:

"Elképzelhető, hogy a fiú egy életen át el tudja majd viselni a te tulajdonságaidat? Pl. olyanokat, ami miatt most szakított?"

Ha még szóba áll veled (elképzelhető, de jó, ha tudod, őt ezzel felülteted a lóra és elképzelhető, hogy uralkodóddá válik. Azt képzelheti, hogy nagylelkű volt veled szemben, mert hagyta, hogy visszakönyörögd magad.

Vigyázz, nehogy borotvaélen táncolj! Itt már nem babra megy a játék.

Ffi.

2020. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából elég érzékeny. Megemlítettem egy történelmi tényt mindenféle rossz szándék nélkül, mint egy “fact”. De megharagudott, hogy az nem úgy van. Mivel nem tudtam, hogy érzékeny téma, ezért akaratomok kívül bántottam meg.


Illetve előfordult hogy olyanokat írtam neki, h “idk”, “ik”, vagy “what” ha nem értettem valamit. Erre is megharagudott, hogy én úgy beszélek vele mintha nem érdekelne, hogy mi van vele. Pedig a barátaimmal is ugyanígy kommunikálunk.


Nem tudom

2020. márc. 13. 22:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő más ideológiát tanult, netán más a vallása, a nemzetisége (ezt írtad is), azaz LEHETNEK köztetek kibékíthetetlen ellentétek. Ha ezeket nem tudjátok VÉGLEGESEN közös nevezőre hozni, akkor garantálom a szakítást az örök nézetkülönbségek miatt..
2020. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ázsiai. Mondtam neki többször, h nyilván vannak köztünk kultúrális különbségek, de szerintem ha ezek le vannak jól kommunikálva, akk meg lehet őket oldani
2020. márc. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!