Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Anyämat evekig tämogattam anyagilag es minden szinten ahogy tudtam nem Kerte en magamtol tettem mivel nagyon szegeny csaladbol szarmazunk.Egyedul nevelt fel minket a testvérem el.Rament az eletem pedig még nem vagyok tul idös de mivel eddig végig csak öt tämogattam millios osszegekrol beszélünk. Mär nincs energiam a sajat eletemet epiteni. Mivel ällandoan dolgoztam igy elvesztettem az összes barätomat is pärkapcsolatot nem tudtam kialakitani. Kértem hogy adja vissza a penzem vagy legalabb valamennyit mivel Mär talalt egy jo munkahelyet es evek ota dolgozik de aztmondta hogy nem adjaközben ö gyujtogeti a milliokat maganak.Hitelt is vett fel abbol se vett semmit. 2evig nem volt munkaja akkor en fizetem neki mindent es egy rossz szot nem szoltam.A hazat amit vettunk berendeztem nagyjabol felujitottam. De még mindig boven volna rä mit kolteni. Kértem hogy Mostmar ö is koltson a hazra mivel Mär vagy 5eve egy tok Jo munkahelye van ahol nem keres rosszul boven tudna kolteni ö is a hazra valamit. es segitsen bevakolni ujitani amit meg fontosak lennének.Van egy mellekepulet is amit megkellene csinaltani.Egyikük se csinäl semmit tölem varjak hogy koltsek meg vagy 10milliot a felujitasra. Egy forintot nem kolt a hazra azon kivül hogy meg veszi amit eszik meg fizeti jelenleg a szamlakat. Most én lettem munkanelkuli Kb 6honapja mivel Mär nembirok dolgozni hetfotol szombatig eveken keresztul 12-13orahosszakat dolgoztam hogy tudunk venni egy hazat es ne a ciganytelelen lakjon. Abban a hazban elunk most eggyutt amit en vettem anno 7milioert vettuk a hazat de most er vagy 25milliot.Mivel en külföldön dolgoztam es csak utaltam neki evekig a penzeket igy az ö nevére kerül a häz.Egy haztartasban elunk de folyamatosan kritizal elhord mindennek mivel 30evesen meg nemjutottam sehova az életbe. Ugy banik velem mint egy darab szarral. Mär annyira tönkretett hogy emberek köze se merek menni.Allandoan sirok nyugtatokat szedek ugy neznek m

Ki mint egy rakas szar pedig az elott mindig adtam magämra.Soha egy jo szot nem szol hozzäm miota megvettuk a hazat sajnäl tölem meg egy szelet kenyeret is miota nem dolgozom. Semmi nem jó neki Amit csinalok elhord minden ingyenoknek mert 6honapja nem dolgozom.De en pénzt soha nem Kertem töle 16eves Korom Ota dolgozom es mindig megoldottam hogy ne legyek ugymond raszorulva.Mar 16evesen annyit kerestem mint ö egész honapba. Mivel egy szar munkahelye volt ahol alig keresett.5000ft ot nem adott meg kölcson se.Evekig felhanytorgatja ha 10evbe 1x kapok töle valamit.Utoljara a turibol kaptam töle egy polot Ami neki nem nem volt Jo. Én mindig vettem neki cipot ruhat ekszert parfumoket amikor volt rä penzem.Raadasul Idehozta a h hazba az Alkoholista testvérét mert adott neki 2millio forintot hogy had lakhasson itt mivel bebukott egy lakas hitelt. Mär Kb 7eve nallunk lakik. Szamlakat nem fizet semmit sem vesz itthonra elvarja hogy mindennap fozve legyen de nem hoz haza semmit. Kértem Mostmar ideje lenne tavozni meg mondtam anyämnak is hogy Mostmar küldje el azon kivül hogy iszik meg dolgozik 50evesen itt lakik nallunk gyujti maganak a pénzt semmit nem segit. Anyäm aztmondta ha nem tetszik menjek en ahova akarok.Miota igy eggyütt lakunk csak a veszekedes megy senki nem engedn a Maga igazäbol. Anyäm meg nem. Akär ki fizetni hogy tudjak meg indulni valamerre. Kitalata hogy a testverenek vesz egy hazat Kb 10millioer hogy tudjon tavozni. Es az majd az ö nevére kerül de a testvere fog ott lakni. Nemis értem az egészet mit tudnék tenni anyämmal Mär egy normälis szot nem tudunk valtani. Valami ugyvedhez esetleg érdemes lenne fordulnom? De ugysem tudom bebizonyitani hogy mindent en vettem 23evesen olyan kis naiv voltam hogy biztam benne. Raadasul az ö nevére kerül a haz mivel mikor vettuk en külföldön dolgoztam. Én egyältalan nem szerepelek a tulajdoni lapban.kertem töle hogy irjanak bele de nem akarja. Kinezem belöle hogy majd annak adja a hazat aki öt elgondozza. Nekem még nem jut majd semmi. Én Mär evek Ota nem tudok vele meg beszélni se

Az öcsem a feleségével meg az unokahugommal Mär Nemis jönnek meg latogatni se mert ällandoan a veszekedes megy. Mär annyira elegem van beloluk belefaradtam hogy mindent en fizessél meg csinäljak aztän még levagyok kopve meg afolddbe dongolnek


2023. okt. 4. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Odáig olvastam csak, hogy kritizál, hogy nem jutottal semmire pedig őt pénzelted.


A helyedben kitenném a házból és megszakítanám vele a kapcsolatot.

2023. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Keress munkát, és költözz el. Mást sajnos nem tehetsz, mert semmi nincs a neveden, és nincs otthon béke.
2023. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a banknál a számlatörténet, hogy ki fizette ki a házat meg egyebeket. Beszélj egy ügyvéddel!
2023. okt. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ingyenes jogi segítségnyújtást is igénybe lehet venni.

Profession-on állítsd be hogy olyan munkát keresel, ahol biztosítanak szállást is, lépj de mielőbb, a nyelvtudást is használd ki (írtad: külföldön dolgoztál).

Töltsd fel mielőbb az önéletrajzodat és minden szóba jöhető munkalehetőséget jelölj be, jelentkezz.

2023. okt. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

nem Kerte en magamtol tettem


Akkor nem kölcsön volt, semmi jogod visszakövetelni.

2023. okt. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit tudsz tenni, a mielőbbi munkakeresés és költözés, mert változni nem fog.
2023. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Na én kb a 10.sorig tudtam olvasni.

Se egy vessző, se egy pont kb. Ömlesztve minden, az is értelmezhetetlen.


De az elején ott a lényeg. Nem kérte, te magadtól adtál, költöttél rá ennyit. Most akkor milyen jogon követelnéd vissza?!

2023. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%

Amit MAGADTÓL adsz, azt nincs jogos visszakövetelni, egyébként pedig keress munkát és költözz el, eleve 30 éves vagy.


Rég nem őt kellene pénzelni, hanem a saját életedet építeni, erre nem jöttél még rá?

2023. okt. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz mielőbb
2023. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!