Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nehéz időkben ha nem áll...

Nehéz időkben ha nem áll mellettem a családom jobb ha nem is erölködöm?

Figyelt kérdés

Decemberben házasodtam volna össze a párommal de végül szakítottunk és mivel kismama vagyok jobbnak láttam ha inkább hazaköltözöm a szüleimhez.

Sajnos ez rossz döntés volt nem állnak mellettem és szinte kényszerítenek menjek vissza a páromhoz. Bármit teszek az nem jó, így fogtam magam és egy félkész házba költöztem be ahova még nem igazán akartam.

Nincs senkim a szüleimmel nagyon sokáig próbáltam megjavítani a kapcsolatom de már úgy érzem felesleges. Jobb ha nem erölködöm tovább?



2023. okt. 15. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
A szülők nem akarják a gyereked nevelni. Ez egy döntés kérdése. Sok bajod lesz még az apukával és a szülőkkel is. Ez csak a sztori kezdete, minimum 18 évig fog tartani. A szüleid tudják ezt, ezért nem örülnek a döntésednek. Lehet ismernek téged és a párodat, látatlanban nem lehet tudni.
2023. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hát mi nem látunk bele a dolgokba.
2023. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem jó kategóriában van a kérdésem, most látom.


1

Nem nevelnék a gyerekeimet anyagilag is én segítem ki őket

Nem esik jól, hogy a pénzem elfogadják de egy jó szót nem érdemlek meg csak azt, hogy bármit teszek az nekik nem jó.

A volt párom volt az aki hozott pár rossz döntést ami megbocsáthatatlan számomra.

Folyamatosan tartja a szüleimmel a kapcsolatot, hogy menjek vissza de az nem lenne jó sem nekem sem a gyerekeimnek. Békességben szeretném majd nevelni őket.

2023. okt. 15. 18:40
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak hozzáállás kérdése. Te így látod, ők másképp.
2023. okt. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Le akarnak passzolni, amúgy jogosan.


Ha nem megfelelő az "alyan" minek csináltattad fel magad? Mennyi idő után lett házasság? Mert 6-12 hónapnál oké ha vannak bajok de mondjuk ha évekről beszélnük tudnod kellett vna hogy milyen.


Szerintem amíg otthon vagy próbálj ismerkedni gyerekes apukákkal. Szingli, gyermektelen pasikat engedd el mert én biztos nem nevelném más gyerekét. Max 40 éves kor fele találsz egy balekot akinek nem lett gyereke és az elviseli hogy neked van.


Remélem jó kilátásokat írtam :)

2023. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem engedd el, nem lehet javítani egy kapcsolaton (legyen az párkapcsolat, vagy a szülőkkel való viszony) ha azt csak az egyik fél akarja, a másik meg ugyan úgy nyomja a hülyeségét.

Kismamaként is találhatsz párt, még mindig sokkal könnyebb, mint mikor már idősebb gyereked van aki már felfogja, hogy az ott nem az apja, hanem egy idegen.

2023. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6

Nem szeretnék jelenleg senkit főleg nem kismamaként.

Szüleim várják nagyon az unokákat én pedig szerettem volna velük jó kapcsolatot talán mert most jobban vágytam arra mellettem és ne a volt párom mellett álljanak.

De igazad van jobb ha elengedem.

Kár erölködnöm.

2023. okt. 15. 19:13
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem így megy. A szüleid a törvény erejével kikényszeríthetik, hogy legyen kapcsolatotok, ugyanez vonatkozik az apára is. Ahogy látom ez meg fog történni.
2023. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8

Apukával nekem nem jó a viszonyom nem a gyerekeknek, de a gyerekeket láthatja majd ha szeretné igaz nevére nem szándékozik venni őket...

Szüleim pedig ha látni akarják őket megtehetik, egy városban élünk.

Nem jó szülők de ha jó nagyszülők lesznek miért ne láthatnák?

Attól én feladom a velük való felesleges erölködést, mert törvényileg én nem tartozom hozzájuk nem gyerek vagyok.

Szóval butaságokat "beszélsz".

2023. okt. 15. 19:25
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg nem. Az apasági elismerés is egy plusz kör, bár ha nem ismeri el, akkor nem is láthatja. Segítséget kértél, nem mondtál el mindent, nem illendő butaságnak nevezni, ha valamit mondanak.
2023. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!