Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve vagyok együtt a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyok együtt a férjemmel , szeretem és jobb érzés ha mellettem van , boldogabb vagyok vele de néha nem érzek semmit mi lehet ez ?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok együtt a férjemmel , szeretem és jobb érzés ha mellettem van , boldogabb vagyok , de néha olyan ürességet érzek legbelül mintha csak fekete homály lenne semi más és nem tudom mi lehet ez az érzés , nem akarom hogy így legyen! Mit tegyek hogy újból vidám nő legyek mellette?
2023. szept. 13. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolaton dolgozni kell. Normális ha már nijcs rózsaszín felhő. Kapcsolódjatok, szerezzetek közös élményeket, kicsit töotsetek minőségi időt együtt
2023. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valszeg àtveszed tőle.

En akkor erzek semmiket mikor a másik is.

Es akkor vagyok bezsongva is ha a másik is.

2023. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Találd meg az apró örömöket az életben. Nem lehet mindig felfokozott örömmámor az élet, de attól még jó. Ráadásul nem várhatod el egy másik embertől, hogy folyamatosan boldoggá tegyen, ha te magadtól nem tudsz boldog lenni.
2023. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# assal egyetértek, pont ezt akartam volna írni.
2023. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!