Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha akármennyi...

Mit tegyek ha akármennyi házimunkát meg csinálok meg mindent amit a szüleim kérnek ,de mégis azt mondják ,hogy sose csinálok semmit és lusta vagyok csak mert szeretek feküdni és néha elfelejtek elmosogatni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

A helyedben minden este összeírnám, aznap milyen házimunkát végeztem, és ha pampognak, előkapnám a listát és napokra beosztva olvasnám azt, amit csináltam.

Én elég kemény ember vagyok, és mindezt így vezetném be:

"Hazudsz! Igenis végzek házimunkát, éspedig a következőket: ....."

Ha te finomabb lélek vagy, az első rövid mondatot elhagyhatod. :-)

2023. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is elég nagyszájú és bunkó tudok lenni ezt is utaljak a szüleim bennem
2023. okt. 16. 16:26
 3/15 A kérdező kommentje:
Hiába mondom nekik amúgy hogy meg csináltam mert akkor is belém kötnek ha látják hogy megcsináltam!
2023. okt. 16. 16:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idös vagy?
2023. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A munkaalapú, állandóan valamit csináló társadalom gyöngyszemei a szüleid.

Sajnos nem fognak változni. Nekik, ha ül meg fekszik valaki, az egy semmirekellő. Nem tudnak lazítani, ezt a mintát követték, ezt hozták.

Mert ha esetleg lepihennének ők is, elő kellene venni a belsőt. Gondolkodni, érezni. Azt nem tudnak.

Ja és ha csinálod is a dolgod, gondolom azt sem jól szerintük.

Ez pszichoterápia sajnos.

2023. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
A férjem ilyen. Ha patyolat a ház és múzeumi rend van akkor is talál hibát, hogy ez csak egy fél mozdulat lett volna nem igaz hogy erre már nem jutott idő, minden mondani kell, rendesen nem tudom befejezni. Dicséret soha
2023. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Már ne is haragudj kedves (6)-os kommentelő, de a férjed egy büdös bunkó.


Elég paraszt hozzáállás ez, mondom minezt úgy, hogy férfi vagyok.


A feleségemnel kb. fele-fele arányban végezzük a házimunkát. Van amit ő csinál, mert én utálom, van amit én, amit ő utál.


Soha nem szólunk be a másiknak, soha nem szóljuk le egymás munkáját.

2023. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Tisztában vagyok vele, nem is bírjuk egymást
2023. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor kitartást. Én biztos nem élnék ilyen kapcsolatban. Persze tudom, kívülről ne ugasson bele az ember. Meg nem is ismerem a sztoritokat. Kitartást, tényleg!
2023. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Lesz válás, de addig is köszi ✌️
2023. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!