Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az unokatestvérem le akar...

Az unokatestvérem le akar feküdni velem. Hogy kéne kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

6-án tért vissza Írországból, és megengedtem neki, hogy nálam lakjon. Végülis fizeti a rezsi felét. Összekuporgatta a pénzt egy lakásra, de még nem vette meg.

Viszont mostanában még rámenősebb lett. Először azt hittem, hogy csak ugrat, vagy szívat, amiért nincs barátnőm, de ez már komoly dolog volt. Még jót is nevettem rajta, de... Mondjuk úgy: olyanokat művel, hogy ha csak szimpla lakótárs lenne már gerincre vágtam volna!

Tisztában vagyok vele, hogy nincs és nem is lehet közös jövőnk. Másfelől gyönyörű lány, és nekem is gyötrelem néha ellenállni.

Viszont ha az őseink megtudnák, tüzek okádnának. Az apja ígyis szívat már engem.


Teljesen tanácstalan vagyok...



TROLLOK KÍMÉLJENEK!!!


2016. jún. 25. 19:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
16%
Ez gyakori dolog unokatestvérek között, és hogyha nem szégyenlitek felvállalni akkot lehet jövőtök
2016. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
27%
Fektesd le, nem kell összejönni de egy kis titkos kis mocskos szeretök dolog belefér még egyikötök párt nem talál.
2016. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom.. Ha már a rokonokat meg akarjuk/fogjuk fektetni, mi lesz később?! Az uncsid könyörgöm, nem egyértelmű hogy nem dugjuk meg? Fúú :D
2016. jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Magyarázd el neki ha már magától nem tudja hogy rokonok vagytok! Költözzön el tőled minnél hamarabb
2016. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

1: Pontosan mire gondolsz? Unokatesók közti viszony nagyon ritka. Kivéve a latin.amerikai sorozatokban, mert ott azért gyakrabban előfordul.


2: Na és ha bekapja a legyet? Azért erre is gondolni kéne. Én mondjuk már egzisztenciálisan ott tartok, hogy nyugodtan lehetne családom. De...



3: Ezt neki mond. Eddig még csak provokált, hogy teperjem le, de a röhej az, hogy nem én vagyok a kezdeményező.

2016. jún. 25. 19:43
 6/38 A kérdező kommentje:
5: Az a baj, hogy én egy becsületes hülye vagyok. Találhatna már magának egy kéglit, de eddig lefoglalta, hogy állást találjon.
2016. jún. 25. 19:45
 7/38 A kérdező kommentje:
Akkor 4-es. Szerencsére Tahó Kapitány röffentését törölték.
2016. jún. 25. 19:45
 8/38 anonim válasza:
55%

😨😨😨😨 úr isten mik vannak!

nehogy megdugd már a tesódat!

az uncsi teso majdnem teso és itt a majdnem nagyon vékony határ.nem lehet átlépni!!!!

jó kislány leheg ha a tesojával akar kufircolni!tiszta szégyen.ne hagyd magad!

2016. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
56%
A magyar jog szerint még össze is házasodhattok.
2016. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
24%
Ohh burn :D:D
2016. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!