Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj lenne, ha nem mennék haza...

Baj lenne, ha nem mennék haza a szülinapomon? Szülőként bántónak találnád?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz. Nekem aznap órám van, messze lakom az egyetemtől, későn érnék haza, ráadásul abban az időben utaznék haza, amikor utálok, a tömeg miatt. Gondoltam, ha már hosszúhétvége, van időm, akkor megyek szombaton, és délelőtt indulok. Kisebb a tömeg a vonaton, nem sötétbe szívatom magam
2023. okt. 17. 16:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezt mi honnan tudjuk? Ha édesanyád tortával fog várni pénteken az ajtóban és erről te is tudsz, mert előre jelezte, akkor igen, gáz.

Egyébként meg el tudod neki mondani azt, amit ide is leírtál.

2023. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ebben az esetben szerintem érthető hogy inkább másnap mennél. Szerintem így szombaton vagy vasárnap nyugodtan, és normálisan tudnátok ünnepelni. Mi a családban így tartjuk a szülinapot hogy ha hétköznapra esik akkor a legközelebbi hétvégén mert akkor általában mindenki otthon van és sokkal nyugisabb körülmények közt lehet tartani.
2023. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem meg fogják érteni.

Mi is úgy szoktuk a lányommal, hogy ha hétköznapra esik a szülinap, akkor megkérdezzük, hogy mikor szeretné tartani (általában a hét végén egyik napon), akkorra rendeljük a tortát, nincs ebben semmi.

2023. okt. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd emg családod.
2023. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Te ismered a szüleid. Az én családomban is simán meg lehet az ilyet beszélni. Talán nálatok más a szokásos, azért merült fel benned, hogy probléma lehet?
2023. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
#5 vagyok. Ha egyetemista vagy, akkor az is normális, ha a barátaiddal ünnepled a születésnapod, majd a szüleiddel is, mikor hazamész.
2023. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Mi mindig hétvegén ünnepelünk, pont azért, mert máskor nem érünk rá. Értelmes család ezt simán lebeszéli
2023. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mond el ezt amit leírtál. Szerintem érthető. Na meg a te születésnapod.
2023. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Nehogymár felnőttként félj a szüleidtől!!! Még ma vagy holnap közlöd velük, hogy ezért meg ezért nem mész haza (nem túlmagyarázva, hanem 1 mondatban, nem könyörögve, hanem tényként). A születésnapod a tied, nem a szüleidé. Nőj fel!
2023. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ha mindig pénteken jársz haza, akkor szerintem furán veszi ki magát, hogy most pont nem.
2023. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!